Jump to content

Prijevara, molim pomoć


cannondale

Preporučene objave

Ovako;

 

Prošle godine prodavao sam jednu stvar. Došao je moj kolega i rekao da ima kupca za istu i da će mi odmah donjeti novce! Međutim vrijeme je prolazilo a novaca nigdje on se je uvijek igrao na kartu tipa bit će sutra, ponedjeljak, početkom mijeseca ect... Onda je meni prekipjelo pa mi je dao jednu stvar kao garanciju da će mi vratiti novce. Međutim, jednog dana je došao i pod prijetnjom mi oduzeo tu stvar. Nekoliko dana poslje toga prijavio sam ga policiji i on je bio na obavijesnom razgovoru u stanici gdje je valjda priznao (nisam siguran) da mi je dužan novce. Poslje toga su me zvali iz policije da im javi kad mi vrati novac. Međutim novca još nema pa sam ga ponovono prijavio policiji no policija do sad nije učinila ništa!

Ovako ja nemam ugovor koji svjedoči da sam mu ja dao tu stvar da proda ali imam svijedoka kada mi je došao prijetiti pred kuću, SMS poruke gdje obečaje da će vratiti svotu te račun i garanciju od te stvari!

Mogu li se navedene stvari iskoristi kao dokazi protiv te osobe i što bi trebao dalje učiniti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija