Jump to content

dal je neko pisao dopis Ministarstvu zdrav.i soc.skrbi


buducnost

Preporučene objave

moj problem je što CZSS toliko na strani majke i samo nju gledaju u postupku da zaštite;

odlukom općinskog suda djeca su dodijeljena majci na staranje...

ja uložio žalbu...zanima me kada postaje pravomoćno riješenje koje je izdato od strane suda(jel to po isteku vremena za žalbu-nakon tog dana ili...)

majka djece nije zainteresirana da preuzme djecu jer je napustila zemlju već 2 mjeseca i više nije tu otišla je...i ne vidja djecu kako je odredjeno privremenom mjerom...

išao na CZSS 3 puta da im kažem da odu na kućnu adresu majke da provjere navode koje sam im rekao...ma kakvi nisu ni prstom mrdnuli neg me samo ispljuvali...

na kraju odvjetnik je uputio pismeni zahtjev u svezi tog CZSS-u i obavili to ali obavili tako da su opet zaštitili majku a ne dječja prava:napisali su da su izašli i da su saznali od majkinih roditelja da majka djece već izvjesno vrijeme ne boravi tu da je otišla zbog posla u drugu zemlju

i da će preuzeti kada riješenje postane pravomoćno,eto toliko truda i zaštite od strane CZSS-a u odnosu na dječja prava...zar nisu trebali napisati kako majka zanemaruje dječja prava koja su donešena privremenom mjerom odluke suda i zakida djecu u njihovim pravima na druženja i susrete...

pa stoga molio bih lijepo ukoliko je neko imao sličnih problema da mi pomogne na način KAKO NAPISATI DOPIS SA POVRATNICOM na ministarstvo zdrav.i soc.skrbi(da vidim kako to treba izgledati)hvala najljepša svima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dopis,odnosno predstavku, koju ćete uputiti Ministarstvu zdravstva i socijalne skrbi - Uprava za socijalnu skrb (Ksaver 200A,Zagreb) napišite tako da navedete vlastite podatke (ime prezime i adresu) i naslovite na MZSS - Uprava za socijalnu skrb.

U predtavci iznesite razlog vašeg obraćanja i zatražite od MZSS - Uprave za soc.skrb da preispita postupanje radnika CZZS u konkretnom slučaju i da sukladno tome poduzme mjere iz okvira svojih ovlasti,te da vas osobno izvjesti o svemu utvrđenom i poduzetom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija