Jump to content

Informacija o naknadi ako mi nije isplaćena ni jedna plaća(10 000kn plaća)


bjekii

Preporučene objave

Čitam informacije o 70% naknade osnovne plaće, ali mi nije jasno.. evo egzaktan primjer-

Radio sam godinu dana za plaću od 10000kn i nijedna mi nije isplaćena. Prijavio sam se na zavod, sve je prošlo glatko, imao sam odjavu o tehnološkom višku, radnu, broj računa i papir na kojem piše kako mi nije isplaćena plaća a zadnja tri mjeseca su u iznosu od 10000. Referentica za prijavu mi je dodjelila referenta s kojim imam sastanak tek za tjedan dana, i napravila nalog za naknadu koji ide u pravnu službu- dakle dobiću naknadu. Zanima me koliko? Da li tih 90 dana dobijam po 70% plaće neisplaćene ili 70% državne(5200, a 70% je 3600)...

Ima li tko kakvih iskustava, zelen sam, nikad prije bio na birou :)

Thnx

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

okej, nitko se nije javio pa sam nazvao biro i pitao ih... ako je plaća veća od 5000 i nešto,koliko je država propisala, onda oni svaku višlju plaću obračunavaju po tome, dakle, smiješi mi se 3ipo tisuće ili malo više naknade slijedeća tri mjeseca, valjda... eto, čim budem znao više, opet ću odgovoriti samome sebi...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija