Jump to content

Savjet


biljuska

Preporučene objave

Bok svima! Imam jedan veliki problem pa bih molila za jedan savjet! Naime stvarno mi je dosta bivša žena od mog supruga me kleveta i psihićki me malterira, izmišlja kojekakve laži u vezi djece i da se rastajemo iako nemamo povoda za takvo što, suprugova djeca me izbjegavaju a ja neznam zašto do danas kada je mom mužu rekla da sam bila s njom na kavi i da sam rekla da njegovu djecu treba staviti u dom! Nije stvar u tome što mene kleveta nego što je počela pričati svaša za moju šizorenu majku! Mislim stvarno bolesno! Molila bih za savjet šta da napravim, ja se nikada nisam sukobila s njom jer sam uvjek mislila da je ljubomorna ali ovo mi je malo previše!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

A da pretresete priču sa suprugom? Pa kad se vas dvoje međusobno uvjerite da nema veze s istinom lakše ćete razgovarati i s njegovom djecom oboje. A gospođa nek održava jezične vježbe i probe dramske grupe pred publikom poznanika i dalje, ako joj je baš toliko napeto. Vrlo je izvjesno kad vi i vaš muž više ne budete u toj publici- jenjavat će i nadahnuće...

 

Ako baš ne budete imali strpljenja, možete se prošetati i do onih radnjica koje tiskaju pozivnice pa naručiti jednu u stilu: "Od srca Vas pozivamo da budete naš dragi gost prilikom obnove našeg bračnog zavjeta koja će se održati (...)" na opće oduševljenje primateljice pri čitanju...

:namiguje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija