Jump to content

jadanje o mukama po ucenju - opcenito (ne samo majke u braku)


Sue

Preporučene objave

mene je jučer uhvatila totalna panika...pogotovo pošto mi je usmeni 8.7., a ja umjesto da sad ponavljam tek počekla učit upravu i ful mi je teška tako da mi dan prodje samo na to..a još kad sam skužila da mi se pomiješala sa gpp-om i kpp-om došlo mi da odustanem..još možda i hoću..ko neki debil sam, samo ponavljam i zaboravljam..noćas do 3 nisam uspjela zaspat.poludut ću.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ej sue, taman sam pomislila na tebe - kako si i dal se drzis ok ove zadnje dane pred dan D i skuzim novu temu...

 

ma ovo ucenje je legalizirani pakao.. jest da je dobrovoljan,aalli..

 

pritisak je enorman - osobno, cijelo vrijeme zamisljam taj dolazak pred komisiju, pitanja koja bas eto nisam ponovila,koja nisam niti imala u skripti...

 

pisanje presude mi je pak nocna mora - otkad sam vidjela sto se dogodilo zderonji..strasno..i onda umjesto da kvalitetno ucim-provedem bar 30 % vremena na takve filmove koje izreziram u detalje-razocarana lica ljudi,kako rec sefu da sam pala etc..

 

a da ne pricam - kako je, meni koja sam apsolutni maniac za ucenje jer zaista volim znat stvari vezane uz pravo i sve me zanima - brdo puta apsolutno svejedno - naravno na par sati dok me opet ne ulovi panika pa bi se naradije istukla sto nisam ucila pol sata nego nesto heklala po netu..pa onda ne spavam dobro i tako u krug..

 

i onda taman kada nesto prodjem - pomislim evo bas sam fino detaljno obradila to podrucje - za par dana shok - vidim da je sve ispocrtavano - dokaz da sam ucila - a kao da vidim prvi put !! wtf... ne kuzim.. i onda vidim pitaju nabrojavanja..super..

 

nadam se da si ok..i ne brini - osoba ako je imalo savjesna - ne moze ovo prozivjeti drugacije..

 

drz te se ljudi :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

a vidim da si pitala kako to rjesavamo - pa ja se sjetim da cu se navecer u krevetu osjecat ko zadnji ispljuvak ako izgubim previse vremena na gluposti..

 

muzika mene spasava - na svakoj pauzi stavim nesto omiljeno - ljudi - obavezno veselo - koliko god debilno zvuci - malo promrdam kukice - jer su mi misici zakrzljali u ova dva mjeseca - kriza me rasturaju, sreca sto se jos sjecam hodat,smrsavila sam, omlohavila..cure znate o cemu pricam :smijeh:

 

i tak...ma bit ce ok..cuvaj se,pisi, drzim ti fige..samo hrabro naprijed..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hej ljudi i mene hvata panika, budim se po noći, onda se sjetim nekog pitanja i skužim da se ne mogu sjetiti odgovora.

A i od presude mi muka...

Imam ih tu brdo nisam ih ni pogledala, to ću dan prije.

Ponavljam kpp i moram priznati ne ide mi loše, ali taj predmet mi je baš super, ne znam što će biti kad budem ponavljala gpp, vidjeti ćemo.

A usput učim i organizaciju. A stečaj i ovrhu baš ne znam a neću ih ni znati kako stvari stoje.

A kako to rješavam?Na žalost nikako , sve me veća i veća panika hvata.Ubijam se kavom i cigaretama, a i neki dan mi palo na pamet da cu tamo biti zatvoremna dobar dio dana i neću moći ni zapaliti ni kavu popiti, tek toliko da se smirim.Na faksu sam bar to imala dok ne bi ušla u kabinet na odgovaranje.A i u hotelu necu moci dimiti, znaći moram naći neki kafić gdje ću se stacioniratu dok sam u Zg, ha, ha.

E sad sam počela s glupostima.

Sue ne znam točno kad ti je ispit ali znam da je koji dan prije mene pa nadam se da ćes položiti.

A Kiki vidimo se na ispitu, valjda ćemo nešto napraviti tamo.

Ništa ljudi držite se! :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sad vidim da nisam jedina s takvim razdobljima i mislima, jos uvijek nisam niti pocela trgovacko, ne znam sto cu s tim, i boli me glava, hvata prehlada (nadam se da nije svinjska gripa :smijeh: ),prolazim sad kpp i kad samu sebe pitam ispricati npr. zadrzavanje, ne mogu se sjetiti neke najjednostavnije rijeci :-o ,

 

 

mogu priznati da mi se to ni na faxu nije dogadjalo - totalno sam otisla k :vrag:

 

da ne kazem da sanjam gradivo, tj. cujem samu sebe kako naglas pricam gradivo (vjerojatno nije tako jer bi mi vec decko rekao da pricam u snu :smijeh: ), prestrasno!

eda, i mene muzika spasava, pustim si ju malo na laptopu,jer imam griznju savjesti ako upalim pojacalo i stavim neki cd u player, uglavno odem na kratko na youtube pa si nadjem neke dobre 80-te,sto me podsjeti na dobra stara vremena kad sam bila bezbrizna klinka i skupljala postere iz brava, suza kane :smijeh: , i tak :-D

 

drz` te se svi, nadam se da cemo uspjeti, a ako bas padnemo nesto, valjda nece biti cijeli ispit :-(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija