Jump to content

buka iz kafića


coki28

Preporučene objave

Kako se zaštiti od buke iz kafića koji se nalazi ispod stana. Tu ne mislim samo na buku od glazbe već na buku od pijanih gostiju, stolica koje se vuku po pločicama, slaganje gajbi u skladištu oko 24 sata itd. Isli smo na sud ali je sud donio odluku da mi nismo u pravu. kakva država takvo nam je i pravosuđe, Ideš tražiti pravnu zaštitu na sud i onda te još kazne sa sudskim troškovima. Izgleda da pravo i pravda nisu isto. Ja kao stanar zgrade već 20 godina, nemam pravo na svoj mir. To izgleda ima samo kod nas. Ako je netko imao slićan slučaj molio bi ga da mi kaže da li je uspio šta riješiti.

 

Unaprijed hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Postovani,

Bas sam neki dan u prolazu u jednom europskom milijunskom mediteranskom gradu (u kojem je gradonacelnik iz socijalisticke stranke) vidjela sve balkone i prozore zgrada oko jednog trga prepunog kafica i terasa “ukrasene” bijelim platnima tj. plahtama objesenim preko ograda i niz prozore, a na svakoj je velikim crnim slovima pisao neki od ovih tekstova: Gradjani trebaju mir; Djeca nocu spavaju; Sutra ujutro radimo; Buka je nasilje; Niste sami na svijetu; Ovdje zivi i mala beba, Placamo porez, a ne mozemo spavati...

Pa ako to rade u Europi, mozda bi pomoglo i u Hrvatskoj?

Puno srece

:palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zašto ste uopće išli na sud?

 

Ako ste spremni ići u sukob zbog svog mira, onda je efikasnije da im navaljate za vrat raznorazne inspekcije - sanitarnu, protupožarnu, inspekciju rada, poreznu, itd.itd...

Proučite koje sve uvjete kafić treba zadovoljiti, i pišite prijave. Kazne za prekršaje i nepravilnosti su velike.

:kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 8 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija