Jump to content

prekršila uvjetnu jer ne može naći osobu kojoj treba vratiti novac!!!


ivanaaa

Preporučene objave

pozdrav

 

prije dvije godine sam osuđena uvjetno po čl. 216 mislim...

uvijet godina dana i vraćanje novca...

moj problem je što ne mogu naći tu osobu da joj to vratim

i što trebam promjeniti i dokumente u policiji ali me strah iskreno ako me zadrže zbog toga ostat ću sigurno bez posla a u današnje vrijeme si to ne smijem dozvoliti...

 

prošla je godina dana uvjetne kazne ( kad sam trebala vratiti novac kroz tu godinu) i još jedna godina od toga

 

što da sad napravim?

 

dal je možda to sve otišlo u zastaru??? dal je ta osoba mene trebala prijaviti zbog ne vraćanja na vrijeme ili što već... nije mi problem vratiti novce samo kad bi znala na koji račun ili gdje...

 

koje sankcije meni sljede?

 

do tada nisam bila skrivila nikakvo kazneno djelo. prekršajno , a ni od tada do danas...

bila sam mlađi punoljetnik kad sam to napravila točnije imala sam 19 god. sada imam 25

i dal će me to pratiti dožvotno kao mrlja u dosjeu ili se to možda jednom i obriše

uređeno: od petpetica
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Obrisat će se u evidenciji ministarstva, ali policija bilježi događaje gdje će ostati vaše ime.

 

Osobi ste dužni vratiti novac, a ako je ne možete naći onda položiti putem sudskog pologa novac na račun suda.

 

Drugim riječima ako ne možete naći tu osobu, onda zatražite od suda osnivanje računa na kojoj ćete kao dužnik položiti novac za tu osobu, pa nek ga ona kasnije traži.

 

Zar nema kazneni spis oštećene njenu adresu?!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

pozdrav

 

ma nisu mi dali nikakvu adresu,

tražila sam je tamo gdje je radila sezonski ali više ne radi tamo niti dolazi...

 

krajem rujna oe godine trebam mijenjati dokumente pa me znaima postoji li mogućnost da me zadrže u policiji, imam stvarno rigoroznu šeficu (koja jedva čeka da me makne s posla)

te ako me zadrže, to će joj biti glavni razlog za trenutni otkaz...

zapravo što se može dogoditi kad odem u policiju i zatražim novu osobnu, vozačku...

puno hvala na odgovoru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija