Jump to content

Vježbenički staž od godine dana i trudnoća


crnka-26

Preporučene objave

Molila bi odgovor. Što u slučaju kada je žena trudna tek nekoliko tjedana i u radnom odnosu na određeno vrijeme (godinu dana) i to odrađuje kao vježbenički staž. Budući da će otići na komplikacije što će biti sa radnim odnosom, da li odrađuje preostalo vrijeme do godine dana kada se vrati sa porodiljnog ili radni odnos automatski prestaje kada protekne godina dana od potpisivanja ugovora o radu na određeno? Hvala na odgovoru!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

imam sličnu situaciju pa bih molila osvrt.

u mom slučaju je sljedeći niz događaja:

 

01.12.08. sam primljena u državnu službu na neodređeno vrijeme uz vježbenički staž do 01.12.09. i obavezu polaganja državnog ispita do 01.06.2010.

u međuvremenu sam ostala u drugom stanju i termin poroda mi je 23.12.09.

stalno odgađam, ali mi je preporučeno otvaranje komplikacija u trudnoći i mirovanja.

zanima me da li mi porodiljni ulazi u pripravnički radni staž, kao i prethodno bolovanje, da li porodiljni prolongira polaganje državnog ispita, i koja mi je najpovoljnija solucija jer želim položiti taj ispit i zadržati radno mjesto.. ali više od svega želim dobro svome djetetu!

 

unaprijed zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija