Jump to content

raskid ugovora o podjeli bračne stečevine


viva_s

Preporučene objave

Molim ta savjet. Suprug i ja smo se nedavno sporazumno rastavili i potpisali ugovor o podjeli bračne stečevine. Po ugovoru suprug je dobio dvije tvrtke u čijem je vlasništvu i vila sa 6 apartmana. Vlasnik i direktor tvrtke sam bila ja, a ja sam dobila po ugovoru stan s hipotekom. Po ugovoru se obvezao prebaciti hipoteku na kuću u vlasništvu tvrtke te sve moje zadužnice po lizinzima i kreditima zamijeniti svojima, te preuzeti sve obveze i poslove obiju tvrtki. Ugovor nije ispoštovao, u roku 5 mjeseci od potpisivanja ugovora obje su tvrtke blokirane, tvrtke ne posluju, poslovi se ne odrađuju, ne vodi se briga o djelatnicima koji rade a ne dobivaju plaću, poslovi se naplaćuju u gotovini, a gotovinu nemilice troši. Već dvije godine se povremeno liječi na psihijatriji zbog PTSP-a, a trenutno je na odjelu za krizna stanja u Rijeci. Da li se može popraviti učinjena šteta i poništiti ugovor, obzirom da se radi o zaista poremećenoj osobi?

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija