Jump to content

Stipendija srednja skola


jado

Preporučene objave

Dali je natjecaj mombsa za skolsku godinu 2008/2009 jos raspisan za ucenike djece branitelja srednja skola.proslu godinu je bio rok do 11, studenog za predaju sve dokumentacije.A s obzirom da mi djete tek sad krece u prvi srednje proslu godinu nisam imao pravo na stipendiju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mislim ,ali nisam siguran u ništa više kad svake godine sve mijenjaju da natječaj izlazi na stranicama mobmsa idući mjesec.Konkretno mislim na prijevoz učenika.Pretprošle godine preko Hvidre,prošle godine svi besplatno,ove godine jedno dijete plaća 300 kuna za 10 km vožnje,2 i 3. dijete besplatno,pa kako da čovjek bude u nešto siguran.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jado je napisao:

Stipendija srednja škola

Dali je natjecaj mombsa za skolsku godinu 2008/2009 jos raspisan za ucenike djece branitelja srednja skola.proslu godinu je bio rok do 11, studenog za predaju sve dokumentacije.A s obzirom da mi djete tek sad krece u prvi srednje proslu godinu nisam imao pravo na stipendiju.

 

Natječaj za stipendije nikad ne ide prije 01.10. tekuće godine jer se čeka početak nove akademske godine. Zato ga treba očekivati tijekom listopada ili početkom studenog.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija