Jump to content

maltretiranje


flora11

Preporučene objave

u mom slučaju radi se o policijskom službeniku koji lažno optužuje i mene kao majku da mu prijetim kako ću mu razbiti auto što nije istina,pozvana sam na rsazgovor u policiju neznajući zašto sam pozvana gdje dotični radi u stanicu međutim ja mislim da je i on morao biti skupa sa mnom na obavijesnom razgovoru ,a nije bio obavila sam razgovor i to je to.to je u biti bilo zastrašivanje .ponavljam još jedamput upozorena sam od strane njegovog kolege da se žalim na njegov rad. kome? moj sin ne tulumari nego gleda filmove ,a on gleda što moj sin radi i šalje svoje kolege na uviđaj a on ne dolazi na uviđaj.da smo problem i da nismo uzorni građani zašto mu je onda problem osobno doći na uviđaj? ponavljam prošlo je četiri godine optužuje me bez razloga

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

da nisam zadovoljna odgovorom moja greška nisam se pravilno izrazila u tekstu u mom slučaju se radi da me netko hoće optužiti za šta ? nezna ni on sam nema osnove,tražim od vas da mi odgovorite pravno kakve šanse imam da se požalim na rad policijskog službenika, dali je to uopće moguće pošto je on,,NORMALAN,, građanin a ja i moj kako ga nazvaste raskalašeni sinčić nismo baš uzorni građani.pravno molim što mi je činiti? zamislite mene kao uzornog građanina a njega kao bahatog policajca, molim primjer ili vaše mišljenje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija