Jump to content

Pomoć!


mama30

Preporučene objave

Imam firmu-oblik-ustanova

Od sredine prošle godine otvarali smo podružnicu.Budući da smo imali sredstava,radovi su bili gotovi kad smo dobili kredit(12 mjesec).Najprije nismo mogli predati zahtjev za poduzetnički kredit.U posljednji tren odobreno nam je 100 000kn sredstava manje mada su u banci bili svi podaci o investiciji.Obzirom na krizu svi su počeli pritiskati i ubrzo smo bili u blokadi.Radi se o dječjem vrtiću.Budući da nismo mogli isplatiti plaće radnice su dale izvanredni otkaz.Uz to sam u ožujku.,par dana nakon blokade ostala bez supruga sa četvero male djece.(do 10 godina).Sada saznajem određene skrivene interese "jakih"da naš objekat ne radi ,mada je 50 djece ostalo na cesti.Imam polovicu kuće koja je već pod hipotekom i gradilište koje je također pod hipotekom.Zanima me što me čeka?Da li postoji mogućnost da se firma spasi budući da ima djece?Da li proglasiti stečaj?Da li i kako zatvoriti firmu?Što me čeka u tom slučaju?-Otplata kredita,

porezna(bili na popisu imovine -nema ništa vrijedno)

Od privatnih primanja imam porodiljnu naknadu,dječji doplatak i djeca su korisnici očeve mirovine.Da li dječji podliježe ovrsi?Unaprijed hvala.Nemam novaca za odvjetnika a radi se o ukupnoj sumi od 450 tisuća kuna duga

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija