Jump to content

16.10 polozen ispit


marijana31

Preporučene objave

Evo ljudi i ja polozila ovaj drzavni uhh...

Bilo je koma stvarno ucila sam jedno 2 mjeseca sigurno al sam sve naucila stvarno sve.

Ispit je poceo u 12 sati pisali smo posebni u onoj dvorani gdje smo slusalu seminar do 12 sati i onda pauza do 16 i pocinj ispit.

Prvo je bio posebni to sam brzo zavrsila i onda cirkus.

Ovako..prvo je bio ustav i sustav(Zdenka Pogačić il tako nesto) zenska mrak ono stvano super zenska..

Pitanja:

1. Sto je vlada?

2. Ovlasti vlade?

3. Kad sabor ne zasjeda moze li vlada donositi odluke?

4. Koje odluke donosi vlada?

5. Kad zasjeda sabor, i sudbenu vlast me pitala?

6. Koja su sredisnja drzavna tijela?

Kolegicu je pitala sta radi sabor, poslovi drzavne uprave

Onda to polozile i dalje sluzbenicki i lokalna..

1. Sta su sluzbenici namjestenici koje poslove obavljaju

2. grad, zupanija, opcina def,

3. Zupanijski i opcinski prihodi?

4. Veliki grad, koliko ima opcina gradova zupanija, i zasto su izbori sad bili bas 17.5 (propisano zakonom da budu treci tjedan u 5 mjesecu) to nisma znala.

To polozile i idemo dalje...

EU

E to sam stvarno lose spremila al je zenska isto neka malda bila..

Pitala povijest one ugovore, sta je EU, kad smo potpisali sporazum o stabilizaciji, kad je stupio na snagu, koliko ima zemalja clanica sad, koliko je zemalja uslo 2004 i eto to je to...

Onda Zup uhh

to je bio neku sudac ustavnog suda al je stvarno bio super pitao osnove samo, a ja prof kemije zup mi je nula bododva...to smo sve znala sto je pitao i gotovo...

Kad sma izasla sma bila tako prazna i jadna i tako mi bilo svejedno sve too..naravno kad naucis moze te pitati 5 dana al je stvarno koma bilo ne bi vise nema sanse...

Posle smo srele jednu curu na hodniku i ona plala zup bila ima ona Ruza na zupu i sve ih oborila njih 7 valjda al su pravnici bili svi valjda...

ETo...jos jednom HVALA svima na iskustvima posebno Kris na poslanoj skripti i msilim da je skripta stvarno dovoljna za nauciti ...bar za VSS..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija