Jump to content

Osumnjičenik KZ 173. st 2.


Tahary

Preporučene objave

Kakva je kazna u slučaju ako sam u kaznenom djelu iz Kz 173. st.2 sudjelovao kao posrednik u dogovoru između dilera i kupca i pri tome nisam ostvario nikakvu imovinsku korist?

Naime,posredovao sam u dogovoru za kupnju marihuane u vrijednosti od 400kn, a da pri tome nisam zaradio niti jednu kunu nego sam marihuanu sređivao prijatelju?

Molim Vas za odgovor! Znam da ovo ne liči na dobar ishod i priznajem da sam pogriješio (ovo mi je do sada NAJGLUPLJI postupak u životu). Nikada protiv mene nije vođen nikakav prekršajni ni kazneni postupak.

Unaprijed hvala na odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Čl.173.st.2

 

Tko neovlašteno proizvodi, prerađuje, prodaje ili nudi na prodaju, ili radi prodaje kupuje, posjeduje ili prenosi, ili posreduje u prodaji ili kuprnji, ili na drugi način neovlašteno stavlja u promet tvari ili propravke koji su propisom proglašeni opojnim drogama,

najmanje tri godine.

 

Dakle loše Vam se piše.

 

Sud u takvim slučajevima smanji kaznu na 2 godine zatvora jer ima to zakonsko pravo.

 

Naravno, sve pod uvjetom da Vam se dokaže krivnja.

Nađite si odvjetnika koji se bavi uglavnom kaznenim pravom ili isključivo kaznenim pravom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija