Jump to content

odvijetnik


gotovSAM

Preporučene objave

bog svima.pitanje jedno od mene jer sam mlad i nerazumijem se u sudove jer nikad nisam stime imo posla.zanima me dali ja moram platiti odvijetnika kojeg sam dobio po sluzbenoj duznosti jer ja nisam bio na sudu a poziv sam dobio kad je sve proslo a taj odvijetnik isto nije nikako stupio u kontakt samnom iako se danas ljudi lako povezu preko interneta.i dali ja isto moram platiti troskove odvijenice od bivse sto ju je dodijelio centar za socijalnu skrb kao i troskove suda jer ja sam proglasen krivim.toliko zasad.hvala dobri ljudi

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nejasno je o cemu govorite..dakle:

 

- odvjetnika po sluzbenoj duznosti ne morate platit jer vam je dodijeljen zato jer nemate cime placati..

- u kojem predmetu vas je takav odvjetnik zastupao?

- odvjetnik vas ne obavjestava internetom nego sluzbenim dopisom putem poste

- ako ste se vi oglusili na dopise ne primajuci preporucene posiljke od suda i odvjetnika on ce moci dokazati da vas je pokusao kontaktirati..

- centar za soc skrb dodijelio odvjetnika?!

 

Zakljucak:

morate dati vise podataka i preciznije i razumljivije objasniti slucaj kako bi mogli dobiti sto kvalitetniju pomoc.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija