Jump to content

prirez - pitanje


qwer

Preporučene objave

Moje pitanje je slijedeće; u 10/07 sam se prvi put zaposlio, prebivalište ostalo u splitu, boravište u 5/08 prijavio u zg.

Zbog pogrešne informiranosti da se prirez može plaćati i po prebivalištu i po boravištu, nisam obavijestio poslodavca o tome.

Sad me je ovaj članak malo, hm, u najmanju ruku zabrinuo...http://www.index.hr/vijesti/clanak/u...ez/458874.aspx

 

Baš sad računam, razlika st i zg prireza mi je tada mjesečno bila 30 kn, dakle zanemarivi iznosi, samo mi treba da me ganjaju za to.

Povrat još nisam dobio, pretpostavljam sad da čekanje ima veze s tim, pa ako ima netko da mi malo razjasni šta me čeka.

hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prirez se plaća gradu/općinu u kojoj imate prebivalište, odnosno boravište. u vaše slučaju trenutno vaše boravište je grad zagreb. prema tome u obvezi ste prema gradu zagrebu, a ne splitu, pod uvjetom da ste promjenili podatke na kartici i prosljedili je vašem poslodavcu. glede neisplate eventualnoog povrata poreza obratite se poreznoj upravu, jer zasigurno imaju neke nejasnoće u vezi vaše prijave

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija