Jump to content

Odšteta od prometne nezgode!?


nijebitno007

Preporučene objave

Prijeć ću na stvar, evo ovako je bilo, ja sam upravljao skuterom, čekao da auta iz suprotnog smjera da prođu da mogu skrenuti lijevo, dok sam čekao auto odzada je doletilo brzinom cca 120 km/h, dozvoljeno 50, vozač je bio pijan i pod utjecajem opojnih droga, od silnog udarca mene je bacilo na drugo auto. Motor je totalna šteta, meni su uništeni 6. i 7. kralješci,dva diska su ispala, nabio desni kuk (otežano hodam), desno rame razbia. Zanima me kolika bi mogla biti odšteta ako ja tužim osiguranje, jer isto tako što mi je nanešena materijalna šteta, nanešena mi je i fizička i duševna šteta, nemogu više ništa trenirati, a do tad sam se bavio sportom te se pripremao za teško natjecanje, ni baviti se bilo kakvim težim aktivnostima, zanima me samo kolika bi mi mogla biti odšteta ono otprilike, imam sve nalaze, sve dokaze, 100 posto sam u pravu šta se tiče zakona o upravljanu motornih vozila! unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija