Jump to content

ovrha, molim pomoc


triper

Preporučene objave

Lijep pozdrav,

 

imam problemcic, naime negdje u ozujku 2006.god prilikom voznje lupio sam parkirano vozilo od neke gospodje. Mislim da steta nije bila velika vise se ne sjecam sa sigurnoscu. Njoj je osigurenje pokrilo stetu, ja sam zaboravio na to posto nisam dobio nikakvo rjesenje za naplaatu i sad nakon 3 godine dobio sam rjesenje o ovrsi u kojem se od mene trazi da namirim trazbinu u iznosu od 3.900,00 kn i to sa zakonskom zateznom kamatom tekucom od 2006. godine plus jos 900,00 kn koje zahtjeva ovrhovoditelj.

Kad sam nazvao da vidim kako to sad nakon 3 godine dolazi na naplatu rekli su mi da su mi jos 2006. urucili naplatu od osiguranja dok ja mislim da nisu a opet ne mogu sa sigurnoscu reci i da jedino sto mogu je zalit se. Sad imam par pitanja,

1. Da li je netko drugi mogao umjesto mene 2006. primit tu naplatu od osiguranja jer na ovom rjesenju je naznaceno da se mora predat u vlastite ruke?

2. Da li mi se isplati podizat zalbu kad ne znam ni o kom iznosu se tada radilo pa da ako izgubim moram jos placat i sudske troskove?

3.Da li imam pravo zatrazit na uvidjaj te vjerodostojne isprave na temelju kojih je izdano rjesenje o ovrsi?

4.Znaci li da ce mi jos zatezne kamate naknadno zaracunat na ovaj iznos ili su vec uracunate?

 

Stvarno nisam upucen u te pravne procedure pa vas molim za pomoc.

Unaprijed hvala!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija