Jump to content

molim pomoć...veliku


giiaa

Preporučene objave

u braku sam 12 godina...suprug je u zatvoru već godinu dana,

imamo dvoje maloljetne djece,nezaposlena sam,živimo u gradskom stanu..želim pokrenuti razvod i zanima me koja su moja prava...i od kuda da krenem??

bojim se da me on ne izbaci iz stana kada izađe iz zatvora, jer oboje imamo pravo življenja u njemu...

da li mi je dovoljno to što je on u zatvoru, osuđen zbog dilanja, ima kronični ptsp...

pomagajte...kako da izađem iz ove noćne more....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vi mozete podnijeti zahtjev za razvod braka u vidu tuzbe nadleznom opcinskom gradjanskom sudu. Kao njegovu adresu navedete kaznionicu u kojoj se nalazi. Njega ce dovoditi na rasprave na sudu kada ce biti sazivane.

 

Sto se tice stana, vazno je na koga glasi stanarsko pravo ili najam od strane grada. Pokusajte i to regulirati u medjuvremenu.

 

Ne razumijem onaj dio pitanja gdje kazete da li je to dovoljno zato sto je u zatvoru itd.. Sto se tice razvoda ne morate imati neke posebne razloge, ne morate ih imati uopce jer vas nitko ne moze drzati u braku bez vase volje. Sto se tice stana i slicno, to je opet drugi dio za koji fali podataka da bi se mogao dati konkretniji odgovor tj savjet..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija