Jump to content

sumnja u prisluškivanje od strane poslodavca


mixmix

Preporučene objave

Poštovani,

već duže vrijeme smatram kako šef prisluškuje mobitele - moj i od kolege - kao što sam se temeljem podataka na internetu uvjerio - ne vidim da je veliki problem nabaviti opremu za tu svrhu.

Naime, primijetio sam da postoji velik broj koincidencija, već po mom razgovoru s kolegom šef vrlo brzo reagira nekim postupkom ili odgovorom. Napomenuo bih kako smo kolega i ja u situaciji da nam poslodavac "pakira" otkaz, budući smo se usprotivili nehumanim uvjetima rada, ucjenjivanjima i kontinuiranom mobingu i prijetnjama otkazom.

Moje je pitanje: na koji način bih mogao prijaviti svoju sumnju u prisluškivanje naših mobilnih uređaja, koji su između ostaloga naše privatno vlasništvo?

Ukoliko smatrate da ova tema zaslužuje objavu po pitanju neke druge vrste prava, molim Vas da me obavijestite.

 

Unaprijed zahvalan!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

to smo na početku mislili. međutim, riječ je o informacijama koje su plasirane u neprisustvu drugih ljudi. moguće je da je predstavnik poslodavca to napravio u vrijeme kad su ljudski odnosi bili ok, radi prevencije. o tomu samo nagađati.

moje je pitanje bilo konkretno, komu prijaviti sumnju u prisluškivanje?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija