Jump to content

Pomoc hitno


ct_army

Preporučene objave

Prvo veliki pozdrav svima,nadam se da cu dobiti odgovor.

 

Ovako trebam otvoriti web stranicu znaci server ce se nalaziti amerika,kina.No moje glavno pitanje ja bih na stranici imao sadrzaj koji bih posjetitelji te tematike mogli koristiti u pogresne svrhe naime programer sam u vb jako dugo i dosta znam.Pa zelim to napisati na web stranici mogao bih knjigu o tome napisati.

 

Moje pitanje koliko je to legalno dali mene netko moze tuziti zbog takvog sadrzaja iako server nije domaci (hrvatski) znaci ja na stranici necu imati ilegalno ali se moze to koristit u ilegalne stvari.Znace nesto tipa kao ovo

 

http://www.google.hr/#hl=hr&source=hp&q=how+to+make+a+virus&btnG=Google+pretra%C5%BEivanje&meta=&aq=0&oq=how+to+make&fp=695a32dbdf92de54

 

Samo kod mene nece biti tako ali ga netko u tu svrhu moze i iskorititi.Imam znanja mogao bih danima nocima pisati.Ali kad sam na jednom forumu procitao da lik hoce prijaviti policiji jer je ovaj otvorio temu joint ja sam se ipak uplasio jer sto ako se nekom taj moj sadrzaj ne svidi.

 

 

Sorry na pravopisnim greskama jos jednom hvala na odgovoru

 

Znaci napominjem nista ilegalno sve legalno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija