Jump to content

najam stana u državnom vlasništvu


Ella

Preporučene objave

Zanima me ako radim kao službenik pod određenim ministarstvom , a to ministarstvo ima u posjedu stan koji se može dati u najam, a kasnije i na otkup na koji način da podnesem zahtjev i na koje zakone da se pozovem i gdje da vidim da li uopće mogu podnjeti zahtjev, sada ne govorim o stanovima koji su u posjedu grada nego u posjedu države.. Pretraživala sam po webu nisam mogla pronaći konkretne podatke i ako netko nešto zna neka mi se javi stan mi je potreban..neznam ni kome trebam da se obratim.. samo sam čula da i takav naćin stambenog zbrinjavanja postoji..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kolegice Središnji državni ured za upravljanje državnom imovinom ivana lučića 6 grad Zagreb.........

 

vi kao fizička osoba možete podnijeti pismo namjere, te nadležni odsjek navedenog ureda će u određenom roku sprovesti natječaj prema važećim zakonima ili vam ga dodjeliti neposrednom nagodbom radi postojanja određenog prava.

 

informacije možete dobiti u navedenom uredu (neposredno blizu njemačke ambasade i carinarnice te prekoputa fakulteta) a za razgovor sa pravnikom se morate naručiti.

Telefonom nećete dobiti puno informacija.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija