Jump to content

pravosudna akademija


ataan

Preporučene objave

pozdrav kolege!

 

uskoro nam se bliži početak niza radionica za sudačke vježbenike koja organizira i provodi pravosudna akademija, pa me zanima raspolaže li tko sa više informacija o tome?

mi smo na sudu za sada primili samo obavijest o datumima održavanja, a zanima me još puno toga. od onog najosnovnijeg, tko su predavači, kakva će biti kvaliteta radionica, pa do onih više svjetovnog karaktera, u kojim terminima se radionice održavaju, jesu li nam troškovi prijevoza pokriveni, i slično.

svaka informacija je dobrodošla, jer čitanjem samog zakona i pravilnika se previše toga konkretnog i nemože pronaći.

kako god bilo, sa radionicama počinjemo 25.01.2010. sa uvodom i organizacijom pravosuđa, i to svakodnevno kroz 5 dana.

pozdrav svima, i unaprijed se ispričavam ako duplam temu. (al pretraživao sam forum, i koliko sam vidio to nije slučaj)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Također molim kolege koji znaju nešto više da to javno objave. Naime, meni je danas stigao poziv na sud da sam obavezna prisustvovati "Stručnim radionicama za vježbenike u 2010. godini", s tim da je moj položaj malo specifičniji jer sam odradila vježbenički staž i nakon toga položila pravosudni ispit, te mi je vježbenička praksa produžena za daljnjih 6. mjeseci i sad mi više ništa nije jasno?! :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija