Jump to content

Fond HB,najnovije


diksi

Preporučene objave

branko5

ovo nije tračerski portal.

Ivo nije službeno ni osumnjičen a ti i tebi slični ste ga već osudili.

ako je lobirao za Njemačku banku pod prtiskom Njemačkih političara neznači da je od toga imao i neku korist.

za sve če se pobrinuti institucije ove države .

nemoj nikoga osuđivati temeljem tračerskih izjava.

 

znam da je Ivo obečao braniteljima vratiti ono što im je račan i njegova vlada uzela.

nije ispunio obečanje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

diksi je napisao:

Đuro Dečak podnio ostavku.

Oba su pala.

 

Onda bi mogao i Jopa , nakon njih . Braća Romić dobro su se zbrinuli za obojicu .Što ti kažeš Diksi , sve ljudi iz tvog kraja , jesam bar blizu pogodku ? A što se tiče Ive da je imalo pravda ,završio bi kao Nicolae Ceauşescu , bez ikakvog dokazivanja krivnje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jopa se posipao pepelom,ne znam koliko će mu to pomoći vidjet ćemo na sljedećim parlamentarnim izborima.

Inače u potpunosti sam suglasan s tvojim mišljenjem.

Vidjet ćemo da li će napokon pravna država profunkcionirati i na lokalnom nivou.

Previše je tu ljudi koji su postavljeni da štite kriminal,samo promjena ljudi na odgovarajućim mjestima može dovesti do rezultata koje svi priželjkujemo.

Kako je Jaca došla na pravo mjesto tako i na lokalnim nivoima treba to napraviti.Dovesti prave ljude na pravo mjesto. Bez toga teško da možemo išta očekivati.

Sve se zna ,samo nema tko napraviti ono što treba.

Ali dok se ne napravi ono što treba na svim razinama nema nam napretka Hrvatske. Plivat ćemo u blatu lopovluka ,kriminala i korupcije još dugo i nema boljitka ni za nas ni za našu djecu.

Na nama braniteljima je isto odgovornost da se borimo kako god možemo i gdje god možemo u smjeru potrebe ovog gore što sam naveo.Nadam se da je svima jasno da je to nužnost,više nemamo izbora niti vremena,je ćemo izgubiti budućnost ako to ne riješimo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Interesantno je kako se malo branitelja uključuje u komentiranje ovih događaja,boje se dr.Ive ili ga podržavaju pitanje je sad.

Valjda nisu svjesni da bi njegovim povratkom na scenu došlo do rušenja vlade,zaustavljanja borbe protiv korupcije i lopovluka,što je i jedini cilj njegovog povratka.

Može netko reći "pa on će nama opet dati,zaštititi će nas".

Ljudi moji ,zašto to već nije učinio kad je mogao tj bio na poziciji da to učini.

Meni ne treba osobno ništa dati niti vratiti spreman sam živjeti na kruhu i vodi godinama ako treab,samo da se lopovi maknu s položaja i stvore čvrsti temelji za napredak naše zemlje.Da bude onakva za kakvu smo se borili i da naša djeca imaju budućnost u njoj.

Pitam se zar svi mi to ne želimo nego gledamo samo svako svoju stražnjicu.

Nismo u ratu bili kukavice ne smijemo biti ni sada,podržimo borbu protiv mafije i korupcije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

gardist1 je napisao:

Interesantno je kako se malo branitelja uključuje u komentiranje ovih događaja,boje se dr.Ive ili ga podržavaju pitanje je sad.

Valjda nisu svjesni da bi njegovim povratkom na scenu došlo do rušenja vlade,zaustavljanja borbe protiv korupcije i lopovluka,što je i jedini cilj njegovog povratka.

Može netko reći "pa on će nama opet dati,zaštititi će nas".

Ljudi moji ,zašto to već nije učinio kad je mogao tj bio na poziciji da to učini.

Meni ne treba osobno ništa dati niti vratiti spreman sam živjeti na kruhu i vodi godinama ako treab,samo da se lopovi maknu s položaja i stvore čvrsti temelji za napredak naše zemlje.Da bude onakva za kakvu smo se borili i da naša djeca imaju budućnost u njoj.

Pitam se zar svi mi to ne želimo nego gledamo samo svako svoju stražnjicu.

Nismo u ratu bili kukavice ne smijemo biti ni sada,podržimo borbu protiv mafije i korupcije.

...nije pitanje dati il ne dati - državna kesa sve je praznija. A inače, mislim da je ovo što si napisao OK, samo je kod nas sve toliko mutno da :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pošto sam započeo ovu temu red je da je i na neki način zaključim(što ne znači da se još ne može pisati o njoj sve dok je moderator ne zaključa ili prestane interes za njom.)

Završetak u svezi ove teme je SRETAN nadam se za sve udjeličare i korisnike ovog fonda.

Naime danas su u emisiji "Hrvatska uživo" gostovali g.Lovrić(jedan od osnivača i članova Upravnog odbora fonda) i g.Dečak(bivši član UO fonda).

Oboje su izjavili da fond opstaje i nema nikakvog gašenja fonda ili prenošenja udjela jer je to i po Zakonu o BF ne izvedivo.Također je objašnjeno da nema mogućnosti gašenja fonda zbog toga ako više od 50% branitelja prodaju svoje udjele.Kako su objasnili to se odnosilo samo na rok od tri godine od početka rada fonda , a te tri godine su istekle i da bi se fond ugasio u tom periodu trebala je imovina fonda pasti ispod 50% ,što se nije dogodilo.

I prema tome niti po toj osnovi nema više zakonskih mogućnosti da se fond ugasi.

Ostalo je samo u raspravi pitanje raspologanja imovinom fonda. Da li i dalje ovako konzervativno ulagati imovinu(što znači manji ali sigurniji prinos,kako je do sada bilo..to je stav Upravnog odbora) ili ulagati rizičnije i agresivnije,te omogućiti međusobni prijenos i kupoprodaju udjela između članova fonda,(što je tražio Dečak i podnio ostavku jer se nije udovoljilo njegovim zahtjevima,o.p.da li samo zbog toga samo on zna)

Mislim da je i ta dilema otklonjena njegovom ostavkom i da fond ulazi u sigurne i mirne vode.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija