Jump to content

Osiguranje


ivancica234t

Preporučene objave

Poštovanje svima!

Imala sam prometnu nezgodu u kojoj sam lakše ozljeđena te posjedujem svu medicinsku dokumentaciju ,policijsko izvješče potvrđuje da je druga strana kriva za prometnu nezgodu te je i prekršajni sud donio presudu NEPRAVOMOČNU da je druga strana kriva.Ta druga strana se žalila i to je sad otišlo na viši prekršajni.

Pitanje,dali je njezino osiguranje na moj oštetni zahtjev dužno isplatit nemeterijalnu štetu za nastale ozljede ili kako oni tvrde nežele ništa isplatit dok nedođe pravomočna presuda iako ja osobno poznam neke vozače koji su to dobili bezobzira na presudu,jer kako neki tvrde da to nema veze sa materijalnom odštetom i da se nemora dobit pravomočna presuda.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ivancica234t je napisao:

Šta nitko nema iskustva da mi odgovori??

 

Poštovani,

 

prvo - polako, tražite pomoć pa budite malo strpljiviji :)

Da li ste tužili osiguranje ili se samo s njima prepucavate oko toga kakve su čije obveze? Mišljenja sam da iako bi bilo lakše da imate pravomoćnu presudu u prekršajnom postupku, tužbu na naknadu štete možete predati neovisno o tome.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija