Jump to content

narušeno zdravlje zbog posla


lara1

Preporučene objave

Molim vas savjet...prije otprilike 2-3 mjeseca počela sam imati ozbiljne zdravstvene probleme za koje znam da su rezultat stresa na poslu. Otišla sam kod liječnika i dobila bolovanje (šifra F38). Na bolovanju sam bila vrlo kratko, jer sam se zbog situacije u firmi morala vratiti na posao. Stres mi ne izaziva sam posao, već ponašanje ljudi oko mene (nadređenih), koje nije otvoreno neugodno, već suprotno - otvoreno sve izgleda ok, ali svjesno i namjerno me koče na svakom koraku i onemogućuju mi normalno obavljanje mog posla. Spomenut ću samo da sam na radnom mjestu voditelja odjela i da dio posla koji vodim unatoč svim zaprekama dobro funkcionira (vjerujem da je zato moje zdravlje stradalo, jer ulažem puno više truda nego što bi normalno bilo potrebno). Situacija nije uvijek bila takva, ali bojim se da su proradili neki rodbinski interesi unutar kompanije i želja za preuzimanjem mog dijela posla. Molim vas savjet kako postupiti prema poslodavcu i na koji način se zakonski i ispravno mogu zaštititi (ako postoji način). Hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija