Jump to content

trebala bi mi razumna smjernica


maranata

Preporučene objave

priča je duga kao i kod svih, no pokušati ću što kraće i jasnije: rastavljena sam sada već 4 godine. u tih nekoliko godina je bilo i još je borbe oko svega i svačega, pa tako i oko plačanja i isplačivanja novaca za djecu. naime, suprug, bivši, ima mirovinu kao hrvi, radi, tj. do 12. p.m. 2009., dao je ili dobio otkaz, ne znam, uglavnom, po mojim saznanjima, redovito iz godine u godinu je dobivao povrat poreza radi djece, uz put, djeca su meni dodjeljena na odgoj, uzdržavanje i skrb i ovršno sam tražila i hvala bogu dobila 45% od njegove mirovine i plače na troje mldb. djece koja idu u školu. da ne pišem kako ne brine o djeci, i sl. želim pitati da li je on bio dužan od povrata poreza koji je, navodno, dobivao na djecu, dužan dati 50% djeci ili nije. kako saznati istinu, kome se obratiti. još nešto, nezaposlena sam, nisam tražila za sebe ništa od njega, kada je aliment. određivana, samo je jedno djete išlo u školu, sada idu svi troje, tražim posao, nema za sada... stislo je, a ne želim socijalnu pomoć.... svaćate, pomoć-savijet, hvala ps. za djecu stiže oko 2700 kn mjesećno., koliko je moguće tražiti veću aliment., s obzirom na potrebe djece, s obzirom da on dodatno zarađuje i to dobro, a ne želim da ispadnem gramziva, jednostavno je stislo, a potrebe djece su potrebe koje treba ispuniti. .... ;-)obiteljsko pravo

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija