Jump to content

ne plaćanje pristojbe.antene


ibica

Preporučene objave

pozdrav svima!!ne plaćam rtv pristjbu niti sam ikad prijavio prijemnike.na kući mi velika antena.došli inspektori hrt-a, na vrata i pitali kako plačam pristojbu ja reko da nemam nikakav aparat i da nisam dužan plaćat,kad nabavim aparat sa prijemnikom da ću im javit.htjeli su u kuću, a ja im reko da bez sudskog naloga ne mogu ,tad su bili ogorćeni i prijetili sudskom tužbom ,a ja ih otjerao.pa me zanima da li hrt može na temeju antena na kući dići tužbu jer drugih dokaza nema, ili dobiti sudski nalog da mi uđu u kuću?? i šta činiti ako dođe ovrha?molim za pomoć.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ibica je napisao:

pozdrav svima!!ne plaćam rtv pristjbu niti sam ikad prijavio prijemnike.na kući mi velika antena.došli inspektori hrt-a, na vrata i pitali kako plačam pristojbu ja reko da nemam nikakav aparat i da nisam dužan plaćat,kad nabavim aparat sa prijemnikom da ću im javit.htjeli su u kuću, a ja im reko da bez sudskog naloga ne mogu ,tad su bili ogorćeni i prijetili sudskom tužbom ,a ja ih otjerao.pa me zanima da li hrt može na temeju antena na kući dići tužbu jer drugih dokaza nema, ili dobiti sudski nalog da mi uđu u kuću?? i šta činiti ako dođe ovrha?molim za pomoć.

pa zar nitko nezna ništa o tome!?? nadam se da će se nać netko ko može pomoć. živjeli i ne plaćajte tv !!!
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mislim da ti nemože ništa

evo i ja imam antenu na kući, satelitsku. pretplatu ne plačam jer nisam još kupila tv. pa mi nitko ništa ne može. A to što ljudi se boje - što će susjedi reći , sud ne ide po onome rekla kazala....

samo je bitno vi svi koji odjavite tv a imate ga da pazite da ne nasjednete na neke ankete ... Koliko ćesto i što gledate na televiziji.? to su Vam njihovi trikovi kojima se služe da otkriju jel tko odjavio tv , a još ga ima.

Tako je moja susjeda odjavila tv jer nema novac da plaća i za tri dana kak joj je stigla povratnica da su primili njen dopis , zvali je NEKI o gledanosti HRT (što smo odmah povezali sa time odjava prijava)

 

zato ja nikoga ne puštam u dom jer ako muža nema , u moju kuću nemaju muški šta ulaziti jer pogotovo danas nikome ne možeš vjerovati bez obzira imao on iskaznicu . Primjera radi - mnoge bakice su prevarene i opljačkane od tzv. medicinskih sestara.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija