Jump to content

Osporavanje darovnog ugovora i kaznena prijava


1306

Preporučene objave

POzdrav svima,

 

molim pomoć ako je moguće. U braku sam 7 godina, i bivša žena mog supruga dobila je pravomoćnu presudu kojom se presuđuje veća alimentacija+zaostaci s kamatama posljednjih 4 godine.

radi se o cca 10.000.eura.

Prije 5 godina kupili smo na kredit od 25 godina stan na moru koji ima 30 kvadrata i suprug je darovnim ugovorom dao meni. Kad je čula da se "kupio" stan digla je tužbu za povećanje alimentacije uz rečenicu da će nas uništiti. Danas je rok za isplatu i nije pristala na obročno plaćanje (jako je važna činjenica da jedino ja radim a on je zadnjih godinu dana na Zavodu za zapošljavanje) i da doslovno jedva krpamo kraj s krajem. Međutim, ne mogu prodati stan na moru jer ionako nemam za vratiti kredit. Ona u petak diže kaznenu prijavu jer želi svog bivšeg muža (s kojim je rastavljena 15 godina) vidjeti u zatvoru.

Moje pitanje glasi: kako i na koji način te koliko traje proces osporavanja darovnog ugovora, i što će se dogoditi ako platim dio ovih zaostataka (posudit ću od roditelja).

Malo sam uzrujana pa ne znam da li ste shvatili ali zaista vas molim pomoć

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija