Jump to content

Dugovanje-Prema Avon kozmetici


Avon_Lady

Preporučene objave

Imam jedan problem,svaki savjet bi mi dobrodosao.

Prije par godina sam se baviila prodajom kozmetike Avon.

I uredno sam placala racune,dok se nije dogodilo da jedan racun nisam podmirila,radi toga sta sam izgubila novcanik i novce..Posto sam bila student,nisam bila zaposlena,nisam imala za platiti taj racun. Stvarno nisam mogla platiti.sada je proslo vec previse vreemena,pa mi sada ne pada napamet niti placati ga.

Kako nisam platila racun.Avon je predao slucaj firmi koja se bavi potrazivanjem dugova.

Radilo se o ne toliko velikom iznosu ,mozad nekih 350 kn je bio dug. Sada zbog opomena i toga je iznos porastao. Nisam vidjela te opomene,koje su mi slali,pa ni neznam o kojem iznosu se tocno radi.Vjerovatno oko 500 kn..A moram napomenuti da sam se u međuvremenu preselila,pa opomene nisam ni dobila,jer su mi slali na staru adresu.

I sada se taj dug povlaci vec dugo vremena,sigurno vise od dvije godine.Skoro tri godine.zar to vec nije trebalo ici u zastaru,dali tu zastara uopce postoji..?

Svaki puta kada bi me nazvali su mi rekli da ce slucaj predati na sud.I da cu ja snositi sudske troskove.A sve je ostalo jos na istome.

Ovrhu su mi mozda i htjeli napraviti,ali nisam bila zaposlena.Sve do nedavno.

dali mi mogu napraviti ovrhu?

Nisam u stanju podmiriti taj dug.Pitam se dali uopce ima smisla..?jer mislim da se njima na ovako mali iznos,ne isplati raditi to..??

svaki savjet je dobrodosao..! hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Avon_Lady je napisao:

Imam jedan problem,svaki savjet bi mi dobrodosao.

Prije par godina sam se baviila prodajom kozmetike Avon.

I uredno sam placala racune,dok se nije dogodilo da jedan racun nisam podmirila,radi toga sta sam izgubila novcanik i novce..Posto sam bila student,nisam bila zaposlena,nisam imala za platiti taj racun. Stvarno nisam mogla platiti.sada je proslo vec previse vreemena,pa mi sada ne pada napamet niti placati ga.

Kako nisam platila racun.Avon je predao slucaj firmi koja se bavi potrazivanjem dugova.

Radilo se o ne toliko velikom iznosu ,mozad nekih 350 kn je bio dug. Sada zbog opomena i toga je iznos porastao. Nisam vidjela te opomene,koje su mi slali,pa ni neznam o kojem iznosu se tocno radi.Vjerovatno oko 500 kn..A moram napomenuti da sam se u međuvremenu preselila,pa opomene nisam ni dobila,jer su mi slali na staru adresu.

I sada se taj dug povlaci vec dugo vremena,sigurno vise od dvije godine.Skoro tri godine.zar to vec nije trebalo ici u zastaru,dali tu zastara uopce postoji..?

Svaki puta kada bi me nazvali su mi rekli da ce slucaj predati na sud.I da cu ja snositi sudske troskove.A sve je ostalo jos na istome.

Ovrhu su mi mozda i htjeli napraviti,ali nisam bila zaposlena.Sve do nedavno.

dali mi mogu napraviti ovrhu?

Nisam u stanju podmiriti taj dug.Pitam se dali uopce ima smisla..?jer mislim da se njima na ovako mali iznos,ne isplati raditi to..??

svaki savjet je dobrodosao..! hvala

 

Postavite ovaj post na obavezno pravo i tamo čete dobiti odgovor vezano za eventualnu zastaru no navedite više podataka kako ste robu preuzimali i na koji način zaduživali itd.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija