Jump to content

izvješće o nadzoru


marlino

Preporučene objave

Marlino,

 

u mom slučaju...otac se ne pojavljuje na susretima sa djetetom ali bi trebao jednom tjedno. Nadzorni dolazi ili ne dolazi svaki tj. kad vidi da se ovaj ne pojavljuje onda mu naknadno potpišem da dobije putne troškove...hmmmm... A sad šta bi on trebao raditi? trebao si dobiti uz rješenje centra o nadzoru i program rada nadzornog da istzi treba upozoravati roditelje, opominjati, pohvaliti, uspostaviti komunikaciju, pratiti angažiranost oca sa djetetom, odnos djeteta prema ocu itd....sve u svemu, kod mene baš to i ne ide po programu, tj. sad je drugi nadzorni kad se otac uopće ne pojavljuje, a kad je bio prijašnji nadzorni uopće nije baš provodio taj svoj program rada.

Kad sam tražila izvješća na uvid samo su mi natuknice pročitali ukratko.... :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja sam dobio program ali po svemu ispada da isti ne služi ni čemu.ja i kćer smo dogovorili kako i kad dolazi k meni jer istoj nova presuda ne odgovara.o tome sam obavjestio nadzor te se on s tim načinom složio jer je kćer tražila da susreti budu češći nego u presudi. međutim okolina diteta se protivi takvom načinu o čemu sam nadzornika obavjestio.on je razgovarao s djetetovom majkom no i dalje je problem a sada kćer ponovno ne dolazi k meni.a u vrijeme kad je dolazila on se nikad nije pojavio da bi uopće mogao vidit kako ti naši susreti izgledaju.nadalje sam je rekao da je svjesan da postoji otpor s druge strane što nitko do sada nije vjerovao,pa zbog svega toga bi htio vidjeti izvješća jer ako on jest napisao to što govori onda bi czss trebao reagirati.s obzirom na to da nisam s njima imao dobra iskustva ne bi me iznenadilo da mi to odbiju dati na uvid jer mi je unaprijed tako i rečeno ja svejedno poslao njima molbu pa što bude.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala puno obrazac je popunjen i sutra će biti poslan.voditelj nadzora nije došao zbog "osobnih problema". a za vrime boravka diteta preko vikenda imamo problem jer ju se psihički zlostavlja putem telefona (porukama i pozivima)a nadzor ni tad nije dostupan a czss "ne može" ništa. nažalost ne postoji dežurni soc. radnik ili psiholog... pa tako nema pomoći što se toga tiče.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

odgovora još nema od czss pa sam ponovio zahtjev-odnosno napisao sam žalbu ali odgovora nema a očito ga neće ni biti jer gospoda znaju da im se ništa ne može.da li je i takvo ponašanje nešto na osnovu čega mogu iste prijaviti dorhu?izvješće mi je važno kako bi (ukoliko nadzor piše sve što je rečeno da će pisat-tako i ometanje susreta...),na sudu mogao dokazati kako majka djeteta spriječava kontakte a i manipulira ditetom

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

marlino je napisao:

odgovora još nema od czss pa sam ponovio zahtjev-odnosno napisao sam žalbu ali odgovora nema a očito ga neće ni biti jer gospoda znaju da im se ništa ne može.da li je i takvo ponašanje nešto na osnovu čega mogu iste prijaviti dorhu?izvješće mi je važno kako bi (ukoliko nadzor piše sve što je rečeno da će pisat-tako i ometanje susreta...),na sudu mogao dokazati kako majka djeteta spriječava kontakte a i manipulira ditetom

 

Ima svemu lijeka. Ja sam imala groznu situaciju na centru. Soc.radnica koja je vodila naš predmet je bila nečakinja od ravnateljice.

Tražila sam njezino izuzeće ali sam dobila odbijenicu.

Isto se dopisivala i tražila pravo na informacije i zapisnike.

Dobila nešto što bi sastavilo dijete od 5 godina.

I to su debelo prekoračili rok za dostavu.

Zatim sam podnijela podnesak Ministarstvu soc.skrbi/uredu za podneske i prigovore/ i oni su izašli na teren temeljem moje prijave o njezinoj neprofesionalnosti i manipulacijama.

I maknuli su je. Izuzeli su je iz mog slučaja.

Ja sam možda jedna od sretnica. Ali uspjela sam.

Ja sam prvotno isto započela bitku sa Centrom ali to je kao da se boriš sa vjetrenjačama.

Ali kada sam se obratila Ministarstvu i kada su im došli u izvid stvar se sasvim promjenila.

Hvala bogu - meni u korist.

Sretno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

osobno sam ministarastvu pisao 3 puta,svki put im treba dva miseca da odgovore a odgovor je da su u czzs napravili sve prema ovlastima i kako treba...što nije točno ,od nijh očitovanje niti ne zatraže jer da su pročitali sve zapisnike,rješenja ,mišljenja i moje dopisse vidili bi da czss nije odradio posao kako treba.toliko o ministarstvu i o pomoći od njih.uostalom njihovo rješenje prolema je suradnja s majkom diteta,czss i voditeljom nadzora.da se mogu stvari tako rješiti kako opni misle onda vjerojatno ne bi dane provodio po sudu,policiji,centru već bi ih provodio sa svojim ditetom, a voditelj nadzora i czss nam ne bi bili potrebni.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija