Jump to content

Kiosk ili štand


elv

Preporučene objave

Otvorila sam obrt47.89 trgovina na malo ostalom robom na štandovima i tržnicama ,želim se baviti prodajom suvenira,dobila sam lokaciju od lokalne uprave.Želim naručiti montažnu drvenu kućicu sa 3 srtane zatvorena a prednja otvorena koja služi za izlaganje proiz.Kućica je dimen.3x2 ili 6m2.Bila sam u drž.upravi i unjeli su mi pomutnju ,djelat.na bolovanju zamjenska djelatnica nema pojma.U hitru su mi rekli da mogu otvorit kiosk(do 12 m2) sa tom obrtnicom a u držav.upravi da ne mogu.Mogu li sa tom obrtnicom otvoriti kiosk od 6m2, u koji stranke ne ulaze,samo prodavač može biti unutra??? :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

elv je napisao:

Otvorila sam obrt47.89 trgovina na malo ostalom robom na štandovima i tržnicama ,želim se baviti prodajom suvenira,dobila sam lokaciju od lokalne uprave.Želim naručiti montažnu drvenu kućicu sa 3 srtane zatvorena a prednja otvorena koja služi za izlaganje proiz.Kućica je dimen.3x2 ili 6m2.Bila sam u drž.upravi i unjeli su mi pomutnju ,djelat.na bolovanju zamjenska djelatnica nema pojma.U hitru su mi rekli da mogu otvorit kiosk(do 12 m2) sa tom obrtnicom a u držav.upravi da ne mogu.Mogu li sa tom obrtnicom otvoriti kiosk od 6m2, u koji stranke ne ulaze,samo prodavač može biti unutra??? :misli:

 

Neznam zašto se uopće zamarate sa hitrom i uredom državne uprave, ako ćete postaviti tj. "ograditi" postojeći kiosk čvrstim plohama do 6m2 a temeljem vaše rgistracije, sve je ok.

Naravno prije toga onaj koji vam je izdao lokacijsku za kiosk (gdje piše sve o tome) ga morate obavjestiti, npr ukoliko za taj dio grada nije predviđen zatvoreni kiosk neće vam dati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na odgovoru ali mislim da se nismo dobro razumjeli. kao što sam vam napisala Ja želim otvoriti koisk od 6m2, sa 3 strane zatvoren a prednja otvorena i služi za prodaju e sad problem je nastao u tome što ja imam obrt za prodaju na štandovima i tržnicama da li kiosk spada u to?? Koja je definicija koska??Mene zanima da li Ja sa svojom obrtnicom mogu otvoriti koisk ili mogu raditi samo na štandu??Napominjem da mi nije potrebna ni lokaciska ni građevinska dozvola,i da mi je lokalna uprava izdala dozvolu za otvorenje kioska.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

elv je napisao:

Hvala na odgovoru ali mislim da se nismo dobro razumjeli. kao što sam vam napisala Ja želim otvoriti koisk od 6m2, sa 3 strane zatvoren a prednja otvorena i služi za prodaju e sad problem je nastao u tome što ja imam obrt za prodaju na štandovima i tržnicama da li kiosk spada u to?? Koja je definicija koska??Mene zanima da li Ja sa svojom obrtnicom mogu otvoriti koisk ili mogu raditi samo na štandu??Napominjem da mi nije potrebna ni lokaciska ni građevinska dozvola,i da mi je lokalna uprava izdala dozvolu za otvorenje kioska.

 

Istina nismo se razumjeli.........kisok nije štand.I za kiosk ćete morati dopuniti djelatnost i ishoditi MTU.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

elv je napisao:

Zahvaljujem na odgovoru.Kad sam otvarala obrt u Hitru su mi rekli da mogu otvoriti kioska do 12m2(djelat.iz Hitra je ispred mene zvala Ured za gospodarstvo i rekli su da može)a valjda ću to nekako riješiti.Koji su MTU u mojem slučaju ??

 

atest struje,ventilacije, plina i vode ako ima.

dokaz o vlasništvu ili dr. ekipiranost prostora, dokaz o uporabljivosti objekta, o najmu i to je manje-više to.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija