Jump to content

molim vas da pomognete savjetima


megy101

Preporučene objave

moj zaručnik se nalazi na izdrzavanju zatvorske kazne u zatvoru u gospicu. s obzirom da je od pet godina na koliko je osudjen izdrzao veci dio, ostalo mu je jos godinu dana, molim vas da me uputite na koji način da tražimo pomilovanje, uvjetni otpust ili ako vi znate za neku drugu opciju koja bi nam omogucila da sto prije budemo zajedno i da on počne zivot ispocetka jer svi zasluzujemo drugu priliku. Zar ne? unaprijed zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

megy101 je napisao:

moj zaručnik se nalazi na izdrzavanju zatvorske kazne u zatvoru u gospicu. s obzirom da je od pet godina na koliko je osudjen izdrzao veci dio, ostalo mu je jos godinu dana, molim vas da me uputite na koji način da tražimo pomilovanje, uvjetni otpust ili ako vi znate za neku drugu opciju koja bi nam omogucila da sto prije budemo zajedno i da on počne zivot ispocetka jer svi zasluzujemo drugu priliku. Zar ne? unaprijed zahvaljujem

narodne-novine.nn.hr/ na ovoj stranici u određena polja upišite slijedeće brojeve:175/03 (2003,zakon o pomilovanju),i 128/99 (1999,zakon o izvršenju kazne zatvora).pročitati i postupiti po napisanom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija