Jump to content

ostale zabavne djelatnosti-mtu


natalija1000

Preporučene objave

Pozdrav!

 

Imam jako vazno pitanje na koje me samo salju s jednog mjesta na drugo.registrirala sam firmu za ostale zabavne i rekreacijske djelatnosti s namjerom bavljenja proslava rodendana,zanima me da li su za to potrebni mtu(minimalni tehnicki uvjeti) i ---jos nesto te da li se pod tom djelatnoscu mogu odrzavati kakve djelatnosti druge ako rad s djecom tj.igraonica ili stvaraonica do 2 sata na dan.

to se sve odrzava u stanu koji sam kao firma iznajmila i prijavila na poreznoj i susjedi se ne bune!zanima me u biti da li se takva djelatnost smije odrzavati u stambenom prostoru gdje je sve prilagpdeno radu s djecom?

-da li jos sta trebam znati a da je jako vazno?

 

Puno, puno hvala i nadam se da cete mi odgovoriti na to pitanje ili me barem uputiti kamo dalje da budems sigurna

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

natalija1000 je napisao:

Pozdrav!

 

Imam jako vazno pitanje na koje me samo salju s jednog mjesta na drugo.registrirala sam firmu za ostale zabavne i rekreacijske djelatnosti s namjerom bavljenja proslava rodendana,zanima me da li su za to potrebni mtu(minimalni tehnicki uvjeti) i ---jos nesto te da li se pod tom djelatnoscu mogu odrzavati kakve djelatnosti druge ako rad s djecom tj.igraonica ili stvaraonica do 2 sata na dan.

to se sve odrzava u stanu koji sam kao firma iznajmila i prijavila na poreznoj i susjedi se ne bune!zanima me u biti da li se takva djelatnost smije odrzavati u stambenom prostoru gdje je sve prilagpdeno radu s djecom?

-da li jos sta trebam znati a da je jako vazno?

 

Puno, puno hvala i nadam se da cete mi odgovoriti na to pitanje ili me barem uputiti kamo dalje da budems sigurna

Iskreno neznam tko vas to šalje od vrata do vrata, ali obratite se mišljenjem prema ministarstvu gospodarstva rada i poduzetništva.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija