Jump to content

automobil u mojem vlasništvu


happymom4

Preporučene objave

Molim za savjet

Napuštanjem bračne zajednice, pred pokretanjem razvoda došlo je i do "popratnih" problema.

Suprug traži da mu dam auto koji je kod mene. auto je u mojem vlasništvu, nije kupljen na kredit, knjižica vozila, prometna sve uredno.

Dolazi na posjed gdje sam sad, galami i prijeti policijom tražeći da mu odmah predam auto.

Manje je sad i bitno da sam ga ja zaista i kupila uz pomoć svoje rodbine jer to ni ne mogu dokazati.

Što mi je činiti? :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pretpostavljam da je auto kupljen u braku i bračna stečevina je bez svjedoka da je porjeklo novca dar rodbine.

 

samo tužbom za podjelu bračne stečevine može tražiti dio vrijednosti auta (1/2) a ne silom i prijetnjama .

 

ako najavi pozivanje policije i to ne učini

policiju pozovite Vi.

zbog uznemiravanja i prijetnji.

ako je moguče prijetnje snimite na diktafon ili mobitel.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

od odvjetnika je stigao dopis.

Žele da se automobil preda u vlasništvo svekru jer on smatra da je njegov. ili će podići tužbu.

E sad, svekar tvrdi da je on podigao kredit za taj auto(nenamjenski) i a će tražiti povrat svih sredstava i naravno troškove.

Pošto je auto u mojem vlasništvu već tri i po godine nije li on imao neki rok da tuži već prije?

i jel stvarno može takvom gluposti na sud?

bez dokaza, čistim lažima...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija