Jump to content

trebam savjet i to hitno!!!!


nemanjma33

Preporučene objave

dana 20.04.2010.sam dobio predmet o ovrhi koji sam skenirao i evo ga na uvid jako sam se iznenadio kad sam ga dobio nije mi jasno kako ga ranije nisam dobio i kako je to ostalo neplaceno naime rtv preplata se placala preko trajnog naloga vjerovatno nije bilo na racunu da se skine ali sok je uslijedio nakon poziva u rtv kada sam saznao da se jos cetiri takva spremaju za 6i7.2006 i za jedan mjesec u 2007 godini kako to da ja nisam dobio nikakve ranije ovrhe tuzbe i ostalo nego oni cekaju da to prodje 4 godine pa onda ovako dli imam ja kake sanse da se obranim od ovihn stvari ili moram da platim sve ove ovrhe koje ce mi doci za 4 mjeseca koji nisu placeni i za koje nisam ni znao da nisu placeni kakva je to praksa jeli to normalno molim pomoc s postovanjem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nemanjma33 je napisao:

dana 20.04.2010.sam dobio predmet o ovrhi koji sam skenirao i evo ga na uvid jako sam se iznenadio kad sam ga dobio nije mi jasno kako ga ranije nisam dobio i kako je to ostalo neplaceno naime rtv preplata se placala preko trajnog naloga vjerovatno nije bilo na racunu da se skine ali sok je uslijedio nakon poziva u rtv kada sam saznao da se jos cetiri takva spremaju za 6i7.2006 i za jedan mjesec u 2007 godini kako to da ja nisam dobio nikakve ranije ovrhe tuzbe i ostalo nego oni cekaju da to prodje 4 godine pa onda ovako dli imam ja kake sanse da se obranim od ovihn stvari ili moram da platim sve ove ovrhe koje ce mi doci za 4 mjeseca koji nisu placeni i za koje nisam ni znao da nisu placeni kakva je to praksa jeli to normalno molim pomoc s postovanjem

u pismu se kaze da moje dugovanje iz 04,06/06 u iznosu od658,30platim na racun hrt odmah da nebi nastali novi troskovi a u gornjem djelu je odvetnicko drustvo hanzenkovic i radakovic a predmet je ovrsni postupak kod javnog bijeznika lidija peric u osijeku
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Koliko znam rtv isto podliježe zastari nakon godinu dana. Pogledajte malo;

Izvod iz Zakona o obveznim odnosima

 

Jednogodišnji rok zastare

Članak 232.

(1) Zastarijevaju za jednu godinu:

 

1) tražbina naknade za isporučenu električnu i toplinsku energiju, plin, vodu, za dimnjačarske usluge i za održavanje čistoće, kad je isporuka, odnosno usluga obavljena za potrebe kućanstva,

 

2) tražbina radiopostaje i radiotelevizijske postaje za uporabu radioprijamnika i televizijskog prijamnika,

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nemanjma33 je napisao:

nemanjma33 je napisao:

dana 20.04.2010.sam dobio predmet o ovrhi koji sam skenirao i evo ga na uvid jako sam se iznenadio kad sam ga dobio nije mi jasno kako ga ranije nisam dobio i kako je to ostalo neplaceno naime rtv preplata se placala preko trajnog naloga vjerovatno nije bilo na racunu da se skine ali sok je uslijedio nakon poziva u rtv kada sam saznao da se jos cetiri takva spremaju za 6i7.2006 i za jedan mjesec u 2007 godini kako to da ja nisam dobio nikakve ranije ovrhe tuzbe i ostalo nego oni cekaju da to prodje 4 godine pa onda ovako dli imam ja kake sanse da se obranim od ovihn stvari ili moram da platim sve ove ovrhe koje ce mi doci za 4 mjeseca koji nisu placeni i za koje nisam ni znao da nisu placeni kakva je to praksa jeli to normalno molim pomoc s postovanjem

u pismu se kaze da moje dugovanje iz 04,06/06 u iznosu od658,30platim na racun hrt odmah da nebi nastali novi troskovi a u gornjem djelu je odvetnicko drustvo hanzenkovic i radakovic a predmet je ovrsni postupak kod javnog bijeznika lidija peric u osijeku

 

Vi niste uopče još dobili prijedlog za ovrhu nego dopis od odvjetničkog društva koje je punomočnik HRT-a kojim vas pozivaju da uplatite dugovanje te ukoliko isto ne učinite da če pokrenuti postupak ovrhe kod JB kojega su naveli.

Ukoliko dobijete ovršni prijedlog obavezno uložite na njega prigovor te se pozoviti na zastaru koja nastupa nakon 1 godine od dospječa plačanja računa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija