Jump to content

Jesmo li slozni kao 1991


depresivac

Preporučene objave

gledajuci gotove sve teme u kojim ucestvujem u zadnje vrijeme,primjecujem da nam ne treba puno da se pocnemo prepucavati.To se cak dogada kad se u temama radi o pravnim stvarima gdje bi trebali jedni drugima pomagati savjetima ali i tu se pocnemo prepucavati.Danasnji dogadaj u Zagrebu u Varsavskoj ulici ponukao me da otvorim ovu temu makar znam da se nikome ne pise o nasoj razjedinjenosti.Nekakva udruga Pravo na grad koja se ako ste primjetili sastoji pretezno od mladih ljudi u roku jednog dana uspije efikasno organizirati gadan prosvjed protiv necega sto se njima ne svida.Imam osjecaj da mi vise nemamo tu snagu,no to nije toliko vazno jer ja ne pozivam na nikakve prosvjede.Cini mi se da smo 91. imali internet trebalo bi nam dosta vremena da se okupimo i krenemo na branik domovine,jedino ako nebi ratovali sa cetnicima preko interneta.Ja i ovim putem apeliram na sve vecu slogu medu nama jer mi se cini da ce nam sve vise trebati u vremenima koja su pred nama a ona nisu koliko vidimo bas sjajna.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dragi,mislim da je to zajednistvo kao 1991 nemoguce ponoviti ,bar nama ,iscijedjenim i razocaranim svjedocima ovog vremena.Stvarali smo povijest,drugi je pišu,krvarili smo za nesto ,što su generacije Hrvata sanjali i pomogli smo svatko u svojoj mogucnosti da se to dogodi,i sam znas koliko je bilo potrebno ,krvi ,znoja i suza da "IMAJU HRVATSKU" ,netko vise netko manje ...kao narod smo se podijelili,nema tu vise zajednickog cilja ,samo borba za prezivljavanje ,borba za svoju djecu(tko je bio sretan i uspio ih imati)za kupit kruh ,i mljeko,za platiti racune ,koje su drugi napravili...Meni je nasilja i krvi dosta za dva života...nemogu vise u prve redove a tako mislim ,ima jos puno njih koji razmisljaju...Ali ne prestajam se nadati da ce biti bolje ,ALI KUDA,KUDA ,GDJE...

Ne reagiraju ,na prosvjed,ne regairaju na ,HEJ ,NEREAGIRAJU NA TO KAD SE RAZOCAARANI BRANITELJ POLIJE BENZINOM I ZAPALI NA ULICI,(svi su zaboravili tog covjeka).

I sto ocekivati ,na sto bi reagirali ,neznam,pada mi na pamet jedna ideja ,izgleda da da ce nas ipak primiti u famoznu EU,mnogi je vide kao zadnju slamku spasa,ako nista drugo uvest ce reda u ovaj kokosijac(nek se nitko ne uvrijedi)ALI TREBAT CE NAPRAVITI REFERENDUM o ulasku,gradjani ce odlucivati,ja bih da svoj glas za ulazak ALI SAMO POD JEDNIM UVJETOM,SVE ALI BAS SVE guzonje koji do 1991 nisu imali za kavu(mislim na danasnje politicare,tajkune ,kvazi gospodarstvenike,umjetnike,sportske mafijase,lokalne šerife,predsjenike"raznih "udruga,svecenike.... ,svima njima prvo nek se ispita porijeklo imovine i to neka medjunarodna komisija i tek onda ce dobiti nase glasove ,ne mislim samo na branitelje nego bih volio kad bi barem 51% gradjana OVE PREKRASNE ZEMLJE tako reagirali..

oprostite na poduzem postu :kavica:

IMAMO HRVATSKU :misli::misli::misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nipper,u potpunosti se slazem s tobom.Sva ova razjedinjenost iprepucavanje dovela su nas tu gdje jesmo.Danas citam na Net.hr porazne podatke.Rezultati za izborne predmete iz drzavne mature za ovu godinu pokazuju da svega 20% ucenika zna da ja Vukovar okupiran 18.11.1991. a 39% ucenika nikad nije culo za Ovcaru.E pa svaka nam cast.Pa nije ni cudno da nas niko ne sljivi ni za pet posto.Imamo Hrvatsku(e sad kakva ona je hebiga)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija