Jump to content

raskid ugovora o najmu stana


liraa

Preporučene objave

Pozdrav svima!

 

Ja imam mali problemčić, naime živim u podstanarskom stanu i uredno plačam najamninu, sve ide preko žiro računa. Već nekoliko puta dečko i ja smo uočili da stvari u stanu nisu iste, tj. da je netko zatvorio prozore i sl. ali smo mislili da smo mi ludi i nismo se obazirali na to!

Danas su se pojavili vlasnici i rekli su nam da su nam ulazili u stan bez našeg znanja!

Da li je moguće zbog toga raskinuti ugovor po hitnom postupku, a ne mjesec dana prije. Imamo nekoliko dokaza za ovakve situacije i stvarno nam se ne da ostajati još mjesec dana tamo!!! Počeli smo postavljati zamke po stanu.

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dužni ste čuvati stan od oštećenja, a što uključuje i zatvaranje prozora kao zaštita od atmosferskih utjecaja.

 

Kad kupite svoj stan bit će vam jasno kakvu štetu može napraviti kiša po parketima.

 

Očito da se stan iznajmljuje po takvoj cijeni da nije moguće krupnije ulaganje u saniranje moguće štete, zato je postupak vlasnika stana potpuno razumljiv.

 

Vlasnik stana ima pravo kontrole korištenja stana što mu daje za pravo Zakon o najmu stanova.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija