Jump to content

razvrgnuče bračnog ugovora


izmanipulirana

Preporučene objave

Zanima me da li se negdje u Zagrebu može dobiti besplatni pravni savjet,Godinama sam bila žrtva obiteljskog nasilja ,odnedavno sam rastavljena ,no i dalje živimo u istom stanu,Što od duboko ukorijenjenog straha , što od panike za daljnju sigurnost pristala sam na diobu koja je ovjerena kod javnog bilježnika i koja baš nije pogodna za mene misleći ako to ovjerim da će suprotna strana ispoštovati svoj dogovor (što naravno nije),Zanima me da li ja mogu raskinuti taj ugovor napominjem napisan je od strane pravnika i ovjeren kod javnog bilježnika i nigdje drugdje uveden,Hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

izmanipu....

Da li možeš malo detaljnije opisati na kakovu si to diobu pristala ?

Da li se radi o nekoj bračnoj stečevini , na pr. o nekretnini koju ste stekli u braku , ili slično ?

Da li je taj tvoj pristanak na diobu pod prijetnjom bio iznuđen pred sam razvod braka ?

 

I o kakovom se je to dogovoru radilo koji druga strana nije ispoštovala ?

Da li imaš dijete ?

Da li radiš ?

I da , kažeš da si bila dugogodišnja žrtva obiteljskog nasilja . Da li si ta nasilja prijavljivala policiji ?

U čijoj kući ste nastavili dalje zajednički živjeti ?

Javi se . Na ovom portalu ima jako puno pravnih stručnjaka i sigurna sam da će ti pomoći riješiti tvoj težak slučaj :-)

No , moraš nam dati više detalja !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija