Jump to content

Kozmetički salon kao d.o.o.


Oaza

Preporučene objave

Poštovani,

 

planiram uskoro otvoriti kozmetički salon u stambenoj zgradi (novogradnja) na 1.katu, u stanu (35m2) kojemu sam vlasnik.

Imam položen majstorski ispit i 12 godina iskustva u struci.

Na internetu sam pronašla da među obrtima koji se mogu obavljati u stambenim prostorijama nema kozmetičkog obrta.

 

http://www.poslovniforum.hr/about/obrt_stanu.asp

 

A kako u slučaju obrta odgovaram s cjelokupnom svojom imovinom (u slučaju da nešto krene loše), razmišljala sam da radije otvorim d.O.o.

Da li kozmetički salon otvoren kao d.O.o.mogu imati u stanu ili moram imati neke dodatne uvjete ispunjene?

Vidjela sam na internetu da postoji jako puno salona otvorenih kao d.O.o.

Čitala sam i na vašem forumu o prednostima otvaranja salon kao obrta i njegovim nedostacima.

 

http://www.legalis.hr/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=503337033&forum=22

 

Molila bih Vas ako možete navesti još neke prednosti otvaranja salona kao d.O.o.

 

Unaprijed uahvaljujem na Vašim odgovorima,

 

srdačan pozdrav :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 godina kasnije...

Poštovana

Prijavila sam se za polaganje majstorskog ispita. Nigdje na internetu ne mogu pronaci pomoć oko polaganja. Slučajno sam naišla na ovaj forum, i vidim da ste i Vi položili. Molim Vas ako bi mi pomogli samo da mi kažete kako sve to ide, gdje, što se traži, koliko ih polaže odjedanput, što sve treba, kojim redom.... Bila bih Vam zahvalna kada biste me mogli kontaktirati. Pleaseee

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija