Jump to content

parking kazna-


lee_chan

Preporučene objave

u jednom našem gradiću na obali, prošli tjedan sam dobio kaznu za parkiranje u iznosu od 100 HRK.

 

situacija slijedeća : parkirao sam se na parking koji se naplaćuje, ali nisam bio na obilježenom parkingu već na "običnom" asfaltu , onako "po strani".

na poleđini kazne koju sam dobio se ne navodi da to spada pod prekršaj.

 

nadalje, koliko mi je poznato ustvani sud je parking kazne proglasio neustavnima, a kako na tom parkiralištu ne postoje dnevne parking karte najviše što me mogu teretiti je jedan sat parkiranja?

 

pitanje, platiti ili baciti u smeće pa čekati eventualni poziv na sud?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

također - premalo mjesta na parkingu koji se naplaćuje, trebaš hitno nešto riješiti - službeno, staneš na par minuta jer ti se žuri i nemaš vremena vozit se 3 kruga okolo u nadi da će se naći 1 slobodno mjesto, a ni hodat 1 km do pošte ili FINE i eto kazne, 100 kn, uz komentar-parkiranje na neoznačenom mjestu - znači to mjesto nije od koncesionara - kako onda može on naplatiti kaznu , nek je naplati grad ili tko, čije već "zemljište" je, a ne onaj koji godinama ne ulaže u gradnju novih parkirnih mjesta,a na osnovu toga je čak i digao cijenu po satu parkiranja i vrijeme produžio do 20 h..

ima li pravo na to?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija