Jump to content

opet problem sa susjedom


zagreb11

Preporučene objave

Poštovani,

Prvo zahvala za odgovor "zajednički zid i voda" od UDE.Puno mi je pomogao,makar sam ja na svoj trošak promijenio cijevi,platio vodoinstalatera,zažbukao rupe,uz dozvolu susjeda da to radim sa njegove strane.Sve u duhu dobrosusjedskih odnosa.Možda je to bila greška.No,sada se javlja drugi problem.To je kuća na moru koju je gradio moj pok.otac.Tijekom godina prodavani su apartmani,tako da sada ima 4.vlasnika.Septička jama je od prvog dana (50.god.)napravljena na zemljištu moga novog susjeda.Sada mi ,nakon vode i "njegovog"zida prijeti uskračivanjem uporabe septičke jame,jer je na njegovom zemljištu.Kako je struja naknadno odvajana,kod prodaje apartmana,glavni vod ide preko mojeg tavanskog prostora.Glavni osigurač(pancer) je na mojoj strani fasade.Sve te radove je izvodila elektra.Kako moj novi susjed misli ugraditi klima uređaje za hlađenje i grijanje mislim da stara instalacija to neće moči izdržati.Pancer se već sada grije.

Kako on meni prijeti uskračivanjem septičke jame,da li ja njemu mogu uskratiti struju?

Da li mogu od njega zahtjevati da ukloni glavni vod struje sa mog dijela tavana?

Da li,možda,elektra mora riješiti taj problem sa strujom?

Smije li mi uskratiti korištenje septičke jame?

Molim savijet.

Unaprijed zahvaljujem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija