Jump to content

Susjedino sustavno maltretiranje


tresnjevcanka

Preporučene objave

Poštovani,

 

Molila bih za pomoć, kome se obratiti i na koji način riješiti slijedeći problem (naravno legalno)?

Stanujem na Trešnjevci, kuće u nizu, dvorišta koja odvajaju samo ograde/plot, dakle s susjedom graničim praktički samo živicom.

Gđa. je u mirovini, i stalno je na dvorištu, ne može je se izbjeći, čim me vidi na terasi ili u dvorištu, navine toliko glasno muziku da ne mogu sjediti više na terasi. Kada je zamolim da utiša muziku, verbalno me napada, psuje, prijeti mi s „vezama na policiji“, evo sada zadnje me okrivila da sam joj otrovala mačku… a u to vrijeme sam bila na moru. Tko god da joj dođe kao gost, namjerno na glas olajava i gadi mene, i moju familiju i na taj način još me dodatno provocira… točno iznad terase ima dimnjak, kroz koji pali novinski papir, pa mi pepelom i ostacima te paljevine zasipa terasu i dio dvorišta.

Žena je izgleda „bolesna“ na mene, i svu svoju mržnju je fokusirala prema meni, znači što god da ja rekla, jer pokušala sam to mirno razriješiti, al od nje dobijem nazad samo uvrede, psovke, pa čak bih i rekla prijetnj,e tipa : „Sredit ću ja tebe, vidjet ćeš ti svog Boga“… „ Dabog da crkla u najvećim mukama i da te gledam kako se grčiš od bola, k'o ona mačka“… žena je opsjednuta sa mnom, i jednostavno mi ne da mira.

Policija je jednom intervenirala, na moj poziv za remećenje JR i M, al' dok su policajci došli, ona je već, naravno, utišala muziku, tako da nije bilo osnove za Prekršajnu prijavu za remećenje JRiM.

To sve traje već sigurno 4 mjeseca, od kada je bilo moguće boraviti u dvorištu i vrtu.

Koja su moja prava? Da li ja imam pravo na normalan život uz nju, i kako to ishoditi?

 

Trešnjevčanka

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija