Jump to content

molim pomoč neznam šta da radim!!!!!!!!!!!!!!!!


milena28

Preporučene objave

pozdrav svima.nova sam u ovome pa ako negdje nešta pogrešim nemojte zamjerit.evo ovako,moja priča kreče unazad 11 godina od kad sam se udala.u braku nam se rodila kćer za koju moj muz nije mario,od uvjek nije imao vremena da se posveti na 5 min djetetu,i od tada su počeli problemi,svade,čak i pretnje ubojstvom meni i mojoj kćer,koje su se desile prije nekoliko mjeseci.tada sam ja odlučila sa kćrekom preseliti majci,on je dolazio pred kuću i pretio da če nas sve ubiti,i što je najgore to je vikao pred djetetom koje sada ima 9 i pola godina.Na to sam ja zvala policiju i sve prijavila.sada mi više ne prijeti ali me sljedi,prati i nadgleda ko je došao kod mene i do kad je ostao,pa me okrivljuje da mi dolaze ljubavnici.Od kada sam ja otišla prošlo je tri mjeseca on od tada nije za malu dao ni lipe,a kćer nam je bolesna asmatičar je a on ni ne pita za njene potrebe.kuću u braku smo stekli zajedno i pola glasi na mene a ja u nju nesmijem doči po stvari jer svaki puta kad dođem zaključa mi vrata.prijeti kako ja nemam pravo na ništa,kako to ništa nije moje,i da nemam prava doči u kuću po stvari molim vas pomozite mi savjetom što prvo da napravim,kome da se obratim jer nezaposlena sam i nemam za odvjetnika,da pokrenem rastavu i preko suda da ostvarim svoja prava a neznam kud bi dalje i šta da radim. :place:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tužb radi razvoda braka- Tužiteljica:napišete svoje, Tuženik:suprugove podatke kad ste rođeni kad vjenčani i gdje. navesti da je braku rođ. mlt djete navesti me prezime i dat. rođenja. navesti da ne živite zajedno i opisati ukratko situaciju. predati općinskom sudu mjesta gdje živite u 3 primjera i jedan pečatiran ostavite sebi.

otiđite u czss i dajte izjavu u zapisnik o svemu što se događa te tražite kopiju tog zapisnik. tražite od njih da vas savjetuju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jooj, ovo sve sam isto i ja doživjela. Ali da ne bi pravila iste greške ja bih te savjetovala da nađeš odvjetnika, što prije tražiš zabranu prilaska zbog prijetnji smrću i zakonski zamrzneš zajedničku imovinu dok se ona sudski ne podijeli.

Moj bivši je sve lijepo rasprodao dok je trajala faza mirenja i poslije a sa agencijom za nekretnine je imao tajni dogovor pa su napravili ugovor o prodaji kuće na 37000 E, a kuća je vrijedila najmanje još toliko (250 m2 stambenog prostora s dva sanit. čvora). tako da sam ja dobila svega 14000 E a auto i 16 placeva, koji su bili na njegovo ime a kupljeni u braku, sve prodao i uzeo sebi.

To ti govorim dobronamjerno da paziš i ne prođeš kao ja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jooj, ovo sve sam isto i ja doživjela. Ali da ne bi pravila iste greške ja bih te savjetovala da nađeš odvjetnika, što prije tražiš zabranu prilaska zbog prijetnji smrću i zakonski zamrzneš zajedničku imovinu dok se ona sudski ne podijeli.

Moj bivši je sve lijepo rasprodao dok je trajala faza mirenja i poslije a sa agencijom za nekretnine je imao tajni dogovor pa su napravili ugovor o prodaji kuće na 37000 E, a kuća je vrijedila najmanje još toliko (250 m2 stambenog prostora s dva sanit. čvora). tako da sam ja dobila svega 14000 E a auto i 16 placeva, koji su bili na njegovo ime a kupljeni u braku, sve prodao i uzeo sebi.

To ti govorim dobronamjerno da paziš i ne prođeš kao ja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala ti na savjetu,jer stvarno sam tako jadna da ti nemogu opisat.sve što smo stekli u braku stekli smo zajedno a ja sad sa djetetom moram sve iz početka,čak ni osnovne stvari nemogu uzet.Imali smo krasnu kuću,dva auta,a ovog što je bio moj,ali naravno nije bio napisan na mene, je brze napisao na svoju majku,tako da bi lako mogla proči ko i ti,a to je stvarno zalosno,da sa nekim sa kim si nekoč djelila sve postaje ti najgori neprijatelj,i ono najgore ono što ti pripada moraš izborit na najgori način.Jel mozda znaš koliko če me doči ako uzmem odvjetnika???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija