Jump to content

bezveze


Furious

Preporučene objave

bok...ovako..prije nekoliko mjeseci jedan određeni lik je "pao" sa oko 100 g marihuane...bila je provedena akcija u vezi tog slucaja i mene su zajedno s ostalima priveli i pretrazili stanove...kod mene nisu nista nasli...pustili su me van nakon cjelog dana j...... u mozak:D....poslije toga svi su bili na sudu ispitani ili kao svjedoci osim mene...no prije mjesec dana dobio sam poziv od socijalnog radnika u vezi slucaja..naime sud je nalozio izradu mog profila...a sad sam dobio poziv na sud kao okrivljenik za prodaju te iste trave...cjela sema je da ja frajera slabo poznam i fkt u ovom slucaju nisam kriv...na listi sam zadnje "optuzeni"...moram se pojavit na ispitivanju pred istraznim sucem..pitanje je dali da unajmim odvjetnika, nemam nista za skrivat i ne da mise bacat lova bezveze..tj. ako stvarno nije potrebno..i posto protiv mene nemaju dokaza osim iskaza toga određenog lika koji je "pao", da li mogu dobit neku uvjetnu ili tak nesto slicno...tnx

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija