Jump to content

Zalba na uvjetnu kaznu !!!


jaki_20

Preporučene objave

dobio sam uvjetnu kaznu od godinu dana zbog tucnjave,takoder sam napuhao 1.00..Htio bih da mi smanje tu uvjetnu kaznu, ili bar da novcano platim, jer sad ako me uhvate zbog bilo cega u vezi remecenja javnog reda i mira idem u zatvor na par dana, a to nikako ne zelim naravno...Pa ako mi moze neko rec oce li moc upalit zalba na presudu, jer takoder nikad nisam kaznjavan niti ista...hvala i pozdrav iz Rijeke !!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jaki_20 je napisao:

dobio sam uvjetnu kaznu od godinu dana zbog tucnjave,takoder sam napuhao 1.00..Htio bih da mi smanje tu uvjetnu kaznu, ili bar da novcano platim, jer sad ako me uhvate zbog bilo cega u vezi remecenja javnog reda i mira idem u zatvor na par dana, a to nikako ne zelim naravno...Pa ako mi moze neko rec oce li moc upalit zalba na presudu, jer takoder nikad nisam kaznjavan niti ista...hvala i pozdrav iz Rijeke !!

 

neće, jer vam je sud, imajući u vidu da dosad niste bili kažnjavani - već izrekao najblažu mjeru - uvjetnu osudu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ok. al remecenje javnog reda i mira je veliki pojam, bar su nam murijaci tako objasnjavali u stanici kazu npr. ako pijemo u nekom parku i da nas policija moze uhitit zbog toga jer remetimo javni red i mir, takoder ako doma pustamo glasnu muziku, i tako zbog nekih gluposti bih mogao u zatvor ic, jel da??

zato sam mislio tu zalbu da smanje bar na pola godine ili novcanu kaznu da platim, al ocito nista od toga.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija