Jump to content

Ovrha na stan (hipoteka)


tompac

Preporučene objave

Bok!Pišem u ime frenda koji ima jedan problem koji nezna na koji način riješiti problem u vezi plaćanja rata stana kredita i koje konkretne korake poduzeti?!Naime,plaća mu kasni 2 mjeseca i zbog toga je u zaostatku plaćanja stambenog kredita u švicarskim francima.Naime,pozvan je od strane direktora banke koji ga je upozorio na dug i da se taj dug od dvije zaostale rate kredita mora podmiriti do kraja mjeseca inače u suprotnom slijedi sudska tužba i "nepotrebni troškovi",kak je izjavil direktor banke.Naime zanima me dali se može i na koji način izvršiti "blokada računa" od poslodavca dok se ne namire plaće koje je dužan!?...zanima me i kaj napraviti u takvom slučaju gdje je čovjek (vlasnik kredita) u takvoj situaciji gdje je totalno nemoćan???Kaj napraviti u takvoj situaciji (mogućnost odgode na 6 mjeseci je potrošena)??naime,stan je pod hipotekom i na životno osiguranje!Zanima me i koja je razlika između obićne hipoteke na stan i fiducije s hipotekom?!Molim za stručno objašnjenje!..Hvala lijepo! ...hmmm....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija