Jump to content

Voznja pod utjecajem alkohola


k1ng

Preporučene objave

Pozdrav,

naime, 10.10.2010 sa subote na nedjelju zaustavila me prometna policija i napuhao sam 1.42 . Odmah su mi urucili obvezni prekrsajni nalog , zapisnik , kaznu od 2000 kn te zabranu upravljanja motornim vozilima u trajanju od 9 mjeseci... spadam pod mlade vozace...

S obzirom da mi je ovo prvi preksraj u prometu i opcenito, moze li mi neko dati konkretan savjet i reci dali postoji sansa da smanjim iznos kazne i umanjim zabranu vozacke?

Unaprijed hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

horheo je napisao:

žalba sine,

 

Molim više kulture u ophođenju prema forumašima.

 

Ako je g. "horheo" nekulturan ne znači da su nekulturni svi kojima se on obraća.

 

G. horheo, ako nekom dajete odgovor ne znači da ga imate pravo staviti u nekakav podređen položaj. Nas koji se sa pristojnosti obraćamo drugima, time vrijeđate.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

k1ng je napisao:

Pozdrav,

naime, 10.10.2010 sa subote na nedjelju zaustavila me prometna policija i napuhao sam 1.42 . Odmah su mi urucili obvezni prekrsajni nalog , zapisnik , kaznu od 2000 kn te zabranu upravljanja motornim vozilima u trajanju od 9 mjeseci... spadam pod mlade vozace...

S obzirom da mi je ovo prvi preksraj u prometu i opcenito, moze li mi neko dati konkretan savjet i reci dali postoji sansa da smanjim iznos kazne i umanjim zabranu vozacke?

Unaprijed hvala!

 

Sve se može tražiti, ali je potrebno pokrijepiti dokazima o imovinskom stanju i nužnosti posjedovanja valjane vozačke dozvole.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

petpetica je napisao:

horheo je napisao:

žalba sine,

 

Molim više kulture u ophođenju prema forumašima.

 

Ako je g. "horheo" nekulturan ne znači da su nekulturni svi kojima se on obraća.

 

G. horheo, ako nekom dajete odgovor ne znači da ga imate pravo staviti u nekakav podređen položaj. Nas koji se sa pristojnosti obraćamo drugima, time vrijeđate.

 

 

što tebe potpetica briga kako se ja odnosim s drugim forumašima? ako ti smeta, nemoj dolazit ovdje! ovako i onako samo lažeš ljude i obamnjuješ, a da ne spominjem moralne prodike...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

Sve se može tražiti, ali je potrebno pokrijepiti dokazima o imovinskom stanju i nužnosti posjedovanja valjane vozačke dozvole.

 

i kakav je to odgovor? kakvi dokazi o imovinskom stanju? o čemu ti pričaš ? na sudu će te pitat koliko su ti primanja i kad ti odgovoriš 3000 kn sudkladno tome će ti (naravno uz tvoje priznanje) odmjerit kaznu, tj. umanjit za neki iznos koji se sudcu čini fer. samo ti traži stručan savjet od potpetice pa vidiš što ti je napisao - ništa! ja nemam pravne škole, ali imam iskustva po sudovima i znam kako sve funkcionira. znam se izvuć od kazne i to mi je važnije nego da piskaram članke i zakone, te da učim 10 goidna i budem odvjetnik po službenoj dužnosti ko neki ovdje...pozdrav potpetici i poruka: ne obraćaj mi se više!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Čini mi se da si i ovdje i još na par mjesta prešao sve granice dobrog ukusa. Zaista ne znam u čemu je tvoj problem, no lijepo te molim probaj proanalizirati svoj gnjev ne samo prema potpetici već i prema ostalim korisnicima foruma.....

 

Pa nije poanta u tome da kontriraš mišljenju korisnika koji prema svojoj savjesti pokušava dati ovdje neki odgovor, niti si kako sam to već gore navodiš meritoran za ocjenjivanje i analiziranje istog, pa daj svoje mišljenje i to je to. Onaj tko je postavio pitanje i iznio problem već će sam ocijeniti kako će dalje.

 

Ak možeš pomoći to čini, al nemoj ga više ..... može tako? ili se idemo dalje prepucavati s tobom? "moralizirati".....vjerojatno nema smisla iz više razloga, a jedan od istih je u postu u kojem mi nisi dao odgovor na pitanje koje sam ti postavio.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tako je, ja govorim više manje iz vlastitog iskustva! imam vozačku 15 godina i do sada nisam ni jednu kaznu platio, hvala bogu bilo ih je... ne poznajem članke ni zakone, ali znam što treba reći na sudu i napisati u žalbi, ne bi li se kazna izbjegla... to očito smeta dotičnom gospodinu, te on mene napada i vrijeđa. ovo je moj zadnji post na tu temu i više o tome raspravljati neću. nisam ovdje da se svađam, ali nikome neću skinut gaće i pustit da me guz. . pozdrav moderatorima i uredniku, te oprostite na ispadima. kraj rasprave!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija