Jump to content

krađa na radnom mjestu


andi1

Preporučene objave

Radim u jednoj Gradskoj Knjižnici već 10 godina...prije tri dana se dogodilo da je jednoj gospođi koja se malo dulje, oko sat vremena zadržala sa kćerkicom nestao novčanik u kojem je bilo cca.3000kn...nije odmah zvala policiju već je drugi dan došla i rekla da je novčanik pronađen ali bez novca i da je tek sad pozvala policiju...došla su dva policajca i ispitala mene i još tri kolegice koje su tada samnom radile, kopirale su evidenciju o korisnicima koji su bili tada u knjižnici...nadzorne kamere nažalost nemamo. Ja sam imala taj peh što sam tu gospođu posluživala na odlasku a ona je upravo tada konstirala da joj nema novčanika.

Naj žalosnije mi je od svega što su mi kolegice indirektno dale do znanja da sam im sumnjiva jer sam se najviše kretala u to vrijeme i kako to da nisam ništa vidjela, u biti sam sada najsumnjivija (po njima, za policiju ne znam što misle...nisu me dugo ni ispitivali).

Zanima me kako da se dalje ponašam jer imam i dodatni problam što sam jako hiprersenzibilna i inače se liječim sa dijagnozom emocionalno nestabilne ličnosti. Najradije bih uzela odvjetnika.

Bojim se policije iako nisam ništa kriva, ako dođe do poligrafskog testiranja bojim se svojih reakcija jer poznajem se jako dobro, i znam da i kada nisam ništa kriva javi mi se podsvjesno neki neobjašnjivi strah...

Ako netko zna što je najpametnije da naprvim javite mi. Puno hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako nemaju materijalnih dokaza tipa snimku, pronađen novac, otisci prstiju...., onda Vas ni ne mogu teretiti za krađu.

 

Druga je stvar što se svatko sumnjiči pa se tim načinom nastoji psihički slomiti potencijalnog kradljivca.

 

Dakle samo mirno spavajte. Svima nama bude neugodno kad nešto nekom ukradu u našoj blizini.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na odgovoru.... tako su mi i drugi rekli, prijateljici se slično dogodilo i isto mi je rekla da se na zabrinjavam previše....

Saznala sam u međuvremenu da pošto sam i na terapiji, dakle pijem razne sedative već godinu dana navodno da me ni nemogu poligrafski testirati.

Nadam se da će se sve dobro završiti a možda i otkriju pravog kradljivca.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija