Jump to content

Skrbništvo za roditelje


angel251

Preporučene objave

moji su razvedeni već 13 godina, ja živim u kućanstvu s majkom i očuhom a sestra je udana. Otac nam je alkoholičar i nismo baš s njime u kontaktu bile. on je prije 20 dana završio u bolnici u teškom stanju, rečeno nam je da se neće moć brinuti za sebe, a ni mi se nemožemo brinut za njega nemamo ga kuda ni kamo. rekli su mi na centru za socjalnu skrb da se ja zakonski moram skrbit za njega....uglavnom treba mu skrbnik ja i sestra ne želimo prihvatit to nego jednostavno da spasimo i njega i sebe želimo ga prepustit državi neka ga smjesti nekamo, jer mislimo da je to jedini način da mu bar malo produžimo život....s obzirom da se on nije nikad brinuo za nas i nije plaćao ni alimentaciju ni ništa, tko nas može natjerat da se mi skrbimo za njega???? i kamo sve to vodi ? :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

niko

pošto se on nije brinuo za vas kad je trebao i mogao odnosno MORAO.

očito nema nekretnine na koju bi centar za socijalu skrb stavio hipoteku.

gdje je bio centar kad je trebalo oca privoliti da se brine o vama.

na traženje centra

ništa ne potpisivati.

 

Živiš sa majkom i očuhom u njihovoj kući ?

sestra živi sa mužem njegovoj kući?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da ja živim s majkom u očuhovoj kući i mislim da je on taj za kojeg ću se ja skrbit, a sestra je kod muža....na centru su mi rekli da moram bit skrbnik za mu papire rješavat ali ja se bojim da ću poslje samo problema imat...otac ima zemlju i to jako vrijednu, a stan u kojem živi je oćinski u dugovima bez struje vode i wc-a.....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija